zmiana epoki?

  • Rozpoczynający wątek szczunek
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam mam kilka pytanek odnośnie przejścia z epoki na epoke.
1. kiedy przejdę z epoki brązu na epokę żelaza??(czy jak odkryje 1 technologie z żelaza czy jak?)
2. gdy przejdę na epokę żelaza zmieni mi się kontynent? chodzi oto czy będę miał tych samych graczy do atakowania z epoki brązu czy inni mi się pojawią? jak inni to czy jest jakiś system z zabezpieczeniem bym nie trafił od razu na graczy co mają konikówce epoki?
3. czy jest jakieś ograniczenie w epoce brązu do pkt rankingowych chodzi oto czy np mogę wejść do żelaza z 100 pkt rankingowych?
 

DeletedUser

Guest
1.Tak, wystarczy odkryć 1 technologię.
2.Gracze pozostaną z wcześniejszych epok.
3.Nie ma ograniczeń punktowych.
 

DeletedUser

Guest
mam jeszcze takie pytanko wystarczy że podbije 1 sektor z legionistami (za ok 2-4h go dam rade podbić) i będę miał wieże pvp z epoki żelaza czy przez kocze na epokę żelaza czy będę po prostu miał wieże i będę dalej w epoce brązu?
 

DeletedUser6

Guest
To, do jakiej wieży przypiszą Ci się punkty po wygranej walce zależy od jednostek jakimi walczyłeś. Walcząc jednostkami z epoki brązu punkty będą dopisywane do wieży z epoki brązu (mimo, że możesz mieć już odkryte kolejne wieże). Jeżeli wśród Twoich wojsk znajdzie się przynajmniej jedna jednostka z epoki żelaza, punkty zostaną przypisane do wieży z epoki żelaza.
 

DeletedUser

Guest
Mam jeszcze takie pytanko... chce odkryć se dom kryty dachówką co spowoduje zmianę epoki ale będę walczył w 100% żołnierzami z brązu dalej do wieży z brązu będę zaliczony??
 

DeletedUser

Guest
Tak.

Wieża do ktorej jestes zaliczany zalezy od jednostek, ktorymi walczysz.

Jedna jednostka z wyższej epoki klasyfikuje Cie do tej wyższej wiezy.

Czytajcię troszke to forum zamiast pisać pisać pisać :)
 

DeletedUser

Guest
Pytałeś mnie o punkty rankingowe, a to są punkty rozwoju (10)...
 
Do góry