Zmiana epoki we wtorek po 8:00 a wyprawa?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17272
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17272

Guest
Witajcie,

krotkie pytanie...jestem w jesieni, chce przejsc w epoke wyzej, mam plan zeby to zrobic dokladnie we wtorek po godzinie 8:00 po rozpoczeciu wypraw,

teraz taka zagwozdka, co sie zmieni? wiem ze potyczki beda wciaz z jesieni ale czy jednostki militarne dostane juz z epoki wyzej czy tez ciagle z jesieni?

i jak to ma sie tez do ngrod typu budynki, beda to nadal budynki z jesieni czy juz z epoki wyzej?

temat pewnie rozklepywany juz kilkakrotnie ale nie znalazlem tematu na forum tutaj a pytanie powraca co jaki czas jak ktos zmienia epoke po dluzszym czasie i nigdy nikt nie pamieta na 100% jak to bylo :D

pozdrawiam :)
 

DeletedUser15750

Guest
Ja dostawalem jednostki z tej wyzszej epoki. Budynki nie zwrocilem uwagi ale raczej z nizszej
 

DeletedUser15227

Guest
Witajcie,

krotkie pytanie...jestem w jesieni, chce przejsc w epoke wyzej, mam plan zeby to zrobic dokladnie we wtorek po godzinie 8:00 po rozpoczeciu wypraw,

teraz taka zagwozdka, co sie zmieni? wiem ze potyczki beda wciaz z jesieni ale czy jednostki militarne dostane juz z epoki wyzej czy tez ciagle z jesieni?

i jak to ma sie tez do ngrod typu budynki, beda to nadal budynki z jesieni czy juz z epoki wyzej?

temat pewnie rozklepywany juz kilkakrotnie ale nie znalazlem tematu na forum tutaj a pytanie powraca co jaki czas jak ktos zmienia epoke po dluzszym czasie i nigdy nikt nie pamieta na 100% jak to bylo :D

pozdrawiam :)
Jeśli wyprawa zacznie się w jesieni, wszystkie nagrody będą z jesieni (budynki, jednostki, etc).
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Jeśli wyprawa zacznie się w jesieni, wszystkie nagrody będą z jesieni (budynki, jednostki, etc).

Otóż to.
Warto jeszcze wspomnieć, że relikty (o ile posiadasz Świątynię Reliktów), są niezależne od epoki wypraw i z reliktów będziesz dostawał nagrody z obecnej epoki (czyli wyższej) :)
 

DeletedUser17272

Guest
co oznacza "jesli wyprawa rozpocznie sie w jesieni"?

oznacza to jesli sam zaczne w jesieni wyprawe we wtorek i dopiero przeskocze do epoki?
czy najpierw przeskoczyc do nastepnej epoki i dopiero wejsc na mape wyprawy?

prosilbym o wytlumaczenie lopatologiczne z uwagi wlasnie na to iz duzo osob podaje sprzeczne informacje, niektorzy mowia ze dostaja wtedy jednostki z wyzszej epoki a potyczki zostaja te same jak z poprzedniej epoki, niektorzy tylko ze budynki :)
 

Artur Underwood

Szlachcic
Łopatologicznie, zmieniasz epokę przed startem wypraw (8.00) masz nowe nagrody, potyczki z nowymi wojskami itp, zmieniasz po 8, masz wszystko jak przed tygodniem (nagrody, konflikty) wszystko stare.
Przerabiałem ten temat
 

DeletedUser16659

Guest
dokładnie tak :)
zmienisz epokę po rozpoczęciu wyprawy - łatwiej ja przejdziesz, bo bijesz wojsko 2 epoki niżej, ale nagrody nie są z Twojej epoki. ja tak zawsze robię, i liczę na to że wojsko wypadnie z reliktów ;)
 

DeletedUser15750

Guest
To u mnie chyba byl blad bo na 100% dostalem wojsko z epoki do ktorej wszedlem w trakcie trwania wyprawy :)
 

DeletedUser17201

Guest
Jeśli to było wojsko z reliktu to się zgadza - jest z bieżącej epoki, ze skrzynki jest wojsko z epoki, w której jesteś o 8:00 we wtorek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry