Zmiana czcionki w grze w Centrum wiadomości wersja na komputer

Status
Zamknięty.

Solshine

Baron
Pytam dla osoby z ograniczeniami wzrokowymi - czy ktoś znałby sposób, by zmienić wielkość/rodzaj czcionki w Centrum wiadomości w grze (zwiększenie rozmiaru, lub bold)? Dodatek font changer do firefoxa nie jest skuteczny. Czy jest jakiś myk, który to umożliwiłby. Zmiany systemowe z zakresu ułatwień dostępu w windowsie są niewystarczające.
 

mastika

Wicehrabia
CTRL+ i powiększenie przeglądarki? Na lapku 15,6" do 125% centrum wiadomości mieści się w oknie, a czcionka jest znacznie większa, na monitorze 19" nawet 150% powinno się jeszcze mieścić.

edit, pod FF dołożyłem jeszcze dodatek Zoom Image, który trochę poprawia skalowanie powiększenia, i udało mi się wyciągnąć 150% na wyświetlaczu 15,6".
Efekt jest taki:

powiekszenie.jpg

Mam nadzieję, że to pomoże :)
 
Ostatnia edycja:

dżejmsbąd

Wicehrabia
Ustawienia > język i wygląd > przy czcionkach wybierz "ustawienia zaawansowane", w dodatkowym okienku czcionka Sans-serif to ta, która jest używana w centrum wiadomości. Może czytelniejszą czy grubszą uda się wybrać.

Poniżej jest opcja "Zoom" i można zahaczyć kwadracik "zoom text only" - tekst będzie powiększony o wybrany %, a grafika pozostanie w swojej skali.

Jednak może to sprawić, że w niektórych miejscach tekst będzie ucinany albo będzie wystawał poza swoje domyślne pola.
 

Solshine

Baron
Zoom text only faktycznie pomocne, dzięki :) Niemniej wciąż pożądane byłoby czcionkę zmienić jako taką, bo okazuje się wciąż niedoskonale widoczna - jest brązowa na takim beżowym tle. Niestety ustawienia high contrast systemowe w ogóle jej nie poprawiają wewnątrz gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry