[Inne] Złoto na PR, większy limit

Hot or not?

  • Tak

    Głosy: 12 80,0%
  • Nie

    Głosy: 1 6,7%
  • Dajcie popcorn

    Głosy: 2 13,3%

  • W sumie głosujących
    15

koordi

Wójt
Dla dawnych standardów sensowne była możliwość zakupu pr za złoto max 10szt.

Teraz dochodzimy do sytuacji, że mamy miliardy złota i nic z tym nie robimy. Zakup po 10pr jest bez sensu.

Może chociaż 100? Lub do limitu paska (to zacheci do kupna pakietu forge)

Ps. Gdy mam bonus 350000% do zbioru złota to spka się wywala przy zbiorach mass za 5diaxow. Muszę ręcznie zbierać
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Ps. Gdy mam bonus 350000% do zbioru złota to spka się wywala przy zbiorach mass za 5diaxow. Muszę ręcznie zbierać
what. zbieranie za diaxy działa normalnie i nigdy nie było z tym problemów przy żadnym z bonusów.

ten Twój bonus to chyba lekko przerysowany? xD


więcej PR do kupienia za złoto jak najbardziej
 

koordi

Wójt
Ani bonus ani problem nie jest przerysowany. Dobrze ze nie miałeś takiej sytuacji. Ja mam co raz więcej problemów z apką.
 
Musisz mieć o 1 mniej niż limit na pasku PR Ja mam limit100 to przed zbiorem muszę wydać przynajmniej 1 PR żeby zostało mi 99 lub mniej PR na pasku wtedy zbieram za diaxy. A limitu monet nie ma tak jak młotków ile byś nie zbierał blokują tylko PR
Ps.
Jestem za zwiększeniem limitu
 

Marik

Książę
Dla dawnych standardów sensowne była możliwość zakupu pr za złoto max 10szt.

Teraz dochodzimy do sytuacji, że mamy miliardy złota i nic z tym nie robimy. Zakup po 10pr jest bez sensu.

Może chociaż 100? Lub do limitu paska (to zacheci do kupna pakietu forge)

Ps. Gdy mam bonus 350000% do zbioru złota to spka się wywala przy zbiorach mass za 5diaxow. Muszę ręcznie zbierać
Co do pomysłu tak, najlepiej suwakiek np chce kupić 100 pr za złoto, przesuwam i 1 kliknięciem kupione.

Teraz dochodzimy do sytuacji że mamy miliardy złota zastanawiając się czy wystarczy na perły z tytana, mając z tyłu głowy jaką nespodzankę dostaniemy od IG w perłach z kolejnej epoki.

Ps. posiadanie bonusu do złota na 350.000% jest niemożliwy, a jeśli jakimś cudem to potrwa 8h - daj proszę zdjęcie tego bonusu, ale pochwal się jak kupisz nowe okulary ;p
 

koordi

Wójt
no potrwa 8h (bo to pochodzi z dodatkowych czasowych bonusów), ja tylko zgłaszam, że appka mi się wtedy wywala :)
 

koordi

Wójt
@Marik już nie wbiję przez najbliższy rok bo dzisiaj ostatnie butelki bonusowe wyklikałem :)
nie wiem o co wam kaman :) chodzi o to, że tam błąd się wywala przy zbiorach :)
wyklikałem wszystkie po to, żeby zobaczyć czy warto to trzymać ;P nie warto ;)

Dixaroc - jeszcze dużo jej brakuje :p

@WIRAKOCZA 01 - mam pi razy oko 1100att / 800def
to wystarcza na sporo walk, także nie wiem skąd ten przytyk ;)
 

Marik

Książę
już nie wbiję przez najbliższy rok bo dzisiaj ostatnie butelki bonusowe wyklikałem :)
nie wiem o co wam kaman :) chodzi o to, że tam błąd się wywala przy zbiorach :)
wyklikałem wszystkie po to, żeby zobaczyć czy warto to trzymać ;P nie warto ;)
Chodzi o te twoje chwalenie się że masz 350.000% okazało się, że było to jednak ponad 7 razy mniej. Czy warto to trzymać jak najbardziej. Sprzedawać się tego nie opłaca. U mnie wykorzystanie 50 butelek 100% dało mi niecałe 500 mln monet więc...
 

koordi

Wójt
A co ma piernik do wiatraka? Nie chwalę się, zgłaszam błąd jak już i sprawdzam czy inni też tak mają. Nie mam tu potrzeby mierzenia sobie siurków.
 
Do góry