Zimowy event i taki problem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22787
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22787

Guest
Witam wszystkich, miałem taką dziwną sytuację, że pociąg przejechał przez stację a ja nie otrzymałem nagrody. Mój pech polega na tym że miało to być rozwinięcie pociągu o 1poziom. Sytuacja miała miejsce gdy grałem z telefonu nie z komputera.
Miał ktoś też taką sytuację ?
Pozdrawiam,
Rafał
 

DeletedUser22787

Guest
no nie, tam niestety nie trafił :) Chciałem po prostu wiedzieć czy ktoś też miał taki niefart czy ja takim szczęśliwcem jestem :)
 

mastika

Wicehrabia
Mnie się zdarzyła inna nagroda, niż ta wynikająca z podanej kolejki - do wygrania miałem zestaw do renowacji, a wygrałem studnię życzeń :) Dostałeś coś w zamian, czy tylko pusty przelot przez stację zaliczyłeś?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Mnie się zdarzyła inna nagroda, niż ta wynikająca z podanej kolejki - do wygrania miałem zestaw do renowacji, a wygrałem studnię życzeń :) Dostałeś coś w zamian, czy tylko pusty przelot przez stację zaliczyłeś?
Która nagroda z kolei? Po drugim ulepszaczu pociągu jest właśnie studnia życzeń.
 

DeletedUser22787

Guest
no nie w moim przypadku był to pusty przelot, a teraz jeszcze jedno zadanie dziennie można wykonywać więc szans raczej na 9poziom nie mam...
 
Status
Zamknięty.
Do góry