Zima 2018

Dyskusja w 'Ogłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Shelian, 29.11.2018.

 1. Shelian

  Shelian Zespół FoE Community Manager

  Dołączył:
  14.02.2014
  [​IMG]

  Koniec roku nadchodzi wielkimi krokami, po tej stronie globu oznacza to, że dni stają się krótsze, noce ciemniejsze i nadchodzi event zimowy!
  Drodzy Gracze Forge of Empires,

  Event zimowy powrócił, ale z niespodzianką! W duchu Forge of Empires i nawiązując do idei zimowych opowieści, Wasze miasta odwiedzi bajarka z północy i opowie dwie historie o Dziadku Mrozie.

  Event rozpocznie się 3 grudnia.

  [​IMG]


  Za wykonywanie zadań i logowanie każdego dnia otrzymacie Gwiazdki, których możecie użyć do rozpakowania prezentów! 40 szybkich zadań i 31 zadań dziennych czeka na wykonanie!

  W tym roku prezenty mogą zawierać takie nagrody jak Punkty Rozwoju, różne rodzaje Fragmentów, plany Pereł Architektury, jednostki i wspaniałe budynki. Znajdzie się miejsce dla niektórych ze starych budynków zimowych, ale będą także nowe budynki oraz ulepszenia! Dodatkowo, za każdy otwarty prezent otrzymacie 1 zapałkę, której można użyć do zapalenia od jednej do trzech świeczek na drzewku. Gdy odpalicie wszystkie świeczki otrzymacie Wielką nagrodę, która jest widoczna nad drzewkiem!

  [​IMG]
  Przy zmianie nagrody dziennej oraz gdy zostanie odkryta karta specjalna "Przemieszanie" - wszystkie prezenty zostaną usunięte z tablicy i zostanie wylosowany nowy zestaw nagród. Miejcie oko na nagrodę dnia w dolnym prawym rogu okna eventowego, aby nie przegapić nagrody, którą chcielibyście wygrać!

  Poza zwykłymi prezentami, jest szansa na trafienie jednej ze specjalnych kart. Są to:

  Przemieszanie
  [​IMG]
  Cała tablica z prezentami zostaje odkryta, i trzeba wcisnąć start, aby zakryć i przetasować wszystkie prezenty. Oprócz tego po odkryciu tej karty Gracz otrzymuje także 10 gwiazdek - bezpośrednio do głównego licznika.

  Podwójna nagroda
  [​IMG]
  Kolejny otwarty prezent zostanie podwojony!

  Pokaż dwa
  [​IMG]
  Zawartość dwóch nieotwartych jeszcze prezentów zostaje ujawniona (ale nie zebrana). Dodatkowo Gracz otrzymuje 3 gwiazdki.

  [​IMG]

  Naturalnie czekają na Was także nowe nagrody! Za ukończenie linii zadań otrzymacie dwa nowe portrety pasujące do opowieści.

  [​IMG]

  Nasz nowy budynek w zimowym klimacie - Zimowa Wieża - może zostać podniesiony z małego pola konstrukcyjnego do wielkiego monumentu!
  [​IMG]

  Każdy poziom tego potężnego budynku mieszkalnego zajmuje pole 4x4 i zapewnia populację i monety. Po zmotywowaniu, wyższe poziomy dodają zaopatrzenie, towary, Punkty Rozwoju oraz bonus do obrony. Na 12 poziomie budynek zapewnia 6 Punktów Rozwoju, 15 towarów i bonus do obrony!

  [​IMG]

  Naturalnie w evencie dostępne będą również nowe budynki, które będzie można zdobyć przez otwieranie prezentów!

  [​IMG]
  Budowniczy sań to budynek produkcyjny 2x3. Produkuje monety, zaopatrzenie, potencjał gildyjny, medale i towary - w zależności od wybranej opcji produkcyjnej!

  [​IMG]

  Urocza chatka jest budynkiem mieszkalnym 4x3, oprócz monet po zmotywowaniu produkuje także 6 losowych towarów z aktualnej epoki Gracza.

  [​IMG]

  Niektóre z nowych budynków w tym evencie można zdobyć przez nowe ulepszenia, które dodaliśmy do gry. Pozwolą one ulepszyć stare budynki w ich mocniejsze wersje z większymi bonusami i nowym wyglądem!


  [​IMG]
  Wieża sygnałowa – poz. 2, zmienia się wygląd, ale także zapewniany bonus do obrony rośnie z 4 do 6 procent, Możecie skorzystać z pakietu ulepszeń do wieży sygnałowej, aby ulepszyć już wybudowaną wieżę.
  [​IMG]

  Wieża zwycięstwa - 2, 2 zapewnia podwojoną ilość medali i względem pierwotnej wersji. Możecie skorzystać z Pakietu ulepszeń wieży zwycięstwa, aby ulepszyć istniejącą Wieżę zwycięstwa!

  [​IMG]

  Event zimowy potrwa do 2 stycznia 2019. Mamy nadzieję, że kolejna odsłona eventu zimowego przypadnie Wam do gustu, podobnie jak nowe budynki!

  Wasze opinie są dla nas zawsze bardzo ważne, więc nie zapomnijcie zostawić komentarza tutaj -> klik.

  Dziękujemy, że jesteście z nami!

  Wasz,
  Zespół Forge of Empires
   
  Ostatnio edytowane: 05.12.2018

Do góry