Zgłoszenia problemów z tekstami w grze

Kolejny event i kolejne buble w centrum:

Centrum eventów
Event
Wildlife (2021)
Niedługo nadejdzie kolejny event Event Wildlife!
Event zaczyna się za...

Można by, eventualnie, coś innego napisać! :)
 

BraveFrank

Baronet
Kilka tłumaczeń jest błędnych i trzeba je zmienić:
1. Zapobieganie wirowi wodnemu, dlaczego w liczbie pojedynczej i dlaczego wodnemu jak nad chmurami Wenus nie występują wiry wodne?
2. Projekt obserwacji powierzchni, znowu dlaczego w liczbie pojedynczej, ewentualnie to mogłoby brzmieć tak: "Projektowanie zmian powierzchni"
3. Niezniszczalne stopy, czemu niezniszczalne? Prędzej niełamliwe albo wzmocnione.
4. Metale z domieszką irydu, to brzmi trochę dziwnie, raczej metale wzmocnione irydem.
5. Stacja elastycznych kotwic, kotwice to raczej nie w klimacie, raczej elastyczne stacje zakotwiczenia.
6. Transmisja IEM, co to IEM tego chyba nikt nie wie...
 
W opisach pereł przy planach pojawia się niepotrzebny zwrot, np: Perła jest na poziomie 11. Aktualnie odblokowany jest poziom 11. ... to akurat logiczne i niepotrzebna jest wzmianka o tym odblokowaniu. Ma to sens dopiero przy poziomach odblokowanych planów powyżej aktualnego poziomu perły .
 
Moglibyście zadbać lepiej o ten marketing.
Forge Pass na przeglądarce to błąd goniący błąd w tekstach. np:
"Możliwość przechowywani
a większej"
albo dalej
"Zebranie wszystkich produktów za"
Pourywane, nie mieszczące się w jednej linijce słowa. W końcu tu o wasze pieniądze chodzi, niech to się prezentuje elegancko!!!
 
W całkiem niedawno wprowadzonej funkcji masowego wsparcia tekst wyjeżdża poza przycisk. Może podmiana na Wspieraj? Liczby powyżej dość jasno sugerują, ilu graczy się wspiera.

Wspieraj.png

Okno informujące o nagrodzie za wsparcie masowe można zamknąć tylko klikając bezpośrednio na napis Zamknij. Dlaczego nie można tego zrobić tak, jak w przypadku wielu innych okienek, czyli klikając gdziekolwiek po za?

Zamknij.png
 
Witam. W osadzie kulturowej wikingów po najechaniu kursorem na ratusz jest napisane że to jest ratusz1nvjf.png
Za to gdy chcemy skasować ratusz, napisane jest że to jest ambasada
2ndjfn.png
Jeszcze jedno. Nazwa budynku wojskowego gdzie można szkolić łuczników dalekosiężnych (jednostka strzelecka z jesieni średniowiecza) nazywają się koszary łuczników dalekosiężnych. Według mnie lepiej pasowała by strzelnica łuczników dalekosiężnych :).
gg.png
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Witam. W osadzie kulturowej wikingów po najechaniu kursorem na ratusz jest napisane że to jest ratuszView attachment 7212
Za to gdy chcemy skasować ratusz, napisane jest że to jest ambasada
View attachment 7213
Jeszcze jedno. Nazwa budynku wojskowego gdzie można szkolić łuczników dalekosiężnych (jednostka strzelecka z jesieni średniowiecza) nazywają się koszary łuczników dalekosiężnych. Według mnie lepiej pasowała by strzelnica łuczników dalekosiężnych :).
View attachment 7214
Spójrz na epokę Wenus i jednostkę smok energetyczny
"zasięg ostrzału Smoka energetycznego"

w angielskiej wersji jest
Power Dragon Firing Range

czyli po polsku powinno być - strzelnica smoka energetycznego. Ale obsługa gry na to nie zważa i pomimo wielu zgłoszeń to olewa
 
Niestety mam podobne spostrzeżenia. W epoce żelaza w zadaniu Przyjęcie nieurodzinowe brakuje spacji w kwocie wpłaty, żeby było tak samo dla monet i młotków. Jednej spacji!!! ... Zgłaszałem; nie ma komu poprawić od lat!
Bo nie chcą napisać do informatyków Wiem że to forum jest martwe ale naprawcie te błędy co ludzie piszą bo po co jest ten temat.
Nie wiem czy ludzie którzy naprawiają takie rzeczy w ogóle przejmują się takimi rzeczami.
 
Ostatnia edycja:
nowa rzecz a tyle błędów, nie dość że tekst wyjeżdża poza ekran, jak jest Arktyczny Port a potem terminal oceaniczny to się zdecydujcie albo wszystko z małej albo z dużej i przy budynków towarowych kosmicznych posterunków powinien być przecinek.
towary.png
 
Witam. Nie dało się dłuższej tej nazwy?

wyprawy.PNG
I już nawet nie ważne że wyjeżdża, ale bardziej o to że mogli by tu napisać po prostu ,,zestaw WG poziomu 2" żeby było łatwiej.

Tak na marginesie, widzę że ostatnio z FoE dzieje się coś złego.
 
Do góry