Zestaw do konserwacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5223
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o możliwości wrzucenia starych budynków do inwentarza?

  • Fajny pomysł, chętnie skorzystam.

  • Hm... nie jestem pewien.

  • Odpada, to by było zbytnią przesadą.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser5223

Guest
Witam serdecznie,
chciałbym zaproponować interesujący przedmiot który podobnie jak "Zestaw do renowacji" byłby dostępny jedynie podczas eventów.
Przedmiotem który chciałbym zaproponować jest "Zestaw do konserwacji".

Zasada działania: użycie przedmiotu na budynku lub ozdobie wrzuca dany przedmiot z powrotem do inwentarza, zachowując go w epoce w której został wybudowany. Nie działa na perły architektury.

Zastosowanie: sporo osób posiada budynki eventowe w stylu słomianej chaty, stracha na wróble lub budynki "diamentowe" ze starszych epok, jednak niezbyt komponują się one z obecną epoką więc można je wrzucić do inwentarza by móc użyć go innym razem.

Dziękuję za zapoznanie się z moją propozycją.
 

DeletedUser7795

Guest
Masz na myśli zastosowanie zestawu do konserwacji tylko na budynkach eventowych czy na wszystkich ?
 

DeletedUser5223

Guest
Masz na myśli zastosowanie zestawu do konserwacji tylko na budynkach eventowych czy na wszystkich ?
Tyczyło by się to budynków zarówno normalnych jak i specjalnych które trafiają do inwentarza. W przypadku budynków które można normalnie budować i tak nikt nie użyje takiego zestawu do konserwacji, ale budynki eventowe lub ekskluzywne budynki za diamenty, które pochodzą ze starszych epok można by było cofać do inwentarza.
 

HuanMing

Książę
Bardzo ciekawy pomysł. Już kilkakrotnie na forum był dyskutowany temat jak rozwiązać kwestie starych budynków za diamenty bądź dekoracji eventowych. Twój pomysł jest bardzo dobrym rozwiązaniem, takich zestawów do konserwacji nie byłoby dużo, tym samym nikt nie powie "za duże ułatwienie", a dodatkowo fajna dodatkowa nagroda wśród tych już nam znanych :)
 

DeletedUser7795

Guest
Budynki eventowe i budynki premium czyli za diamenty np. Dwór z jesieni średniowiecza za 400 diamentów czy Perfumeria z kolonialnej za 500 diamentów jak najbardziej ale nie te zwykłe np. Farma z rozkwitu, bo takie można w dowolnej chwili wybudować.
 

HuanMing

Książę
@Chodzonce Zuo Jeżeli zestaw do konserwacji byłby do wygrania tylko w eventach, nawet jak byłaby możlowość użycia go na zwykłych budynkach i tak nikt by tego nie robił :)
 

DeletedUser7795

Guest
@Chodzonce Zuo Jeżeli zestaw do konserwacji byłby do wygrania tylko w eventach, nawet jak byłaby możlowość użycia go na zwykłych budynkach i tak nikt by tego nie robił :)

A wiadomo co komu do głowy strzeli ;/
Dodałbym jakąś opłatę w postaci złota / zaopatrzenia / X towarów z epoki budynku jeśli po wrzuceniu budynku do inwentarza chcielibyśmy go postawić z powrotem.
 

DeletedUser14004

Guest
Jestem na tak. Zdecydowanie przyda się, kiedy to mamy jakieś stare eventowe budynki, a nie chcemy ich sprzedawać.

@przeliterowany To jest temat o zestawie do konserwacji. Nie chodzi o konwersację.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16035

Guest
jestem nowy napisałem na pierwszej lepszej konwersacji ponieważ wiem że są ludzie którzy znacznie więcej czasu spędzają na forum i obserwują różne konwersacje
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jeśli masz pytanie, to zadaj je w odpowiednim dziale (pytania). Jeśli masz pomysł - załóż temat w odpowiednim dziale (pomysły).
I tak dalej i tak dalej :).
Oczywiście należy pamiętać o zasadach forum oraz tych w konkretnych działach.
Tutaj mamy pomysł, by wprowadzono zestaw do konserwacji i tego pomysłu się trzymamy, więc koniec offtopu.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Taaa... niech wszystko będzie za fri :?
Nie wszystko, ale zestaw renowacyjny nie kosztuje bo jest unikalny, np w tej chwili główna nagroda eventu, jak bym miała jeszcze za niego zapłacić to zastanówmy się nad sensem "nagrody"
A jak zrozumiałam zestaw konserwacyjny ma być tak samo unikalny, jak nagroda. Nie daje nam korzyści nawet tak wielkich jak renowacyjny, bo równie dobrze możemy bez sentymentu wywalić nierentowny budynek i w ten sposób staje się ten zestaw bezsensowną nagrodą, więc mam jeszcze zapłacić jak by mi się chciało wsadzić drzewo do inwentarza?
Nie dziękuje, postoje za taką nagrodę.

P.S. I tak w 99% co trafi do inwentarza z niego nie wyjdzie, moze w przypadku tak jak teraz drzewka postawiła bym je zgarnęła pędzel i schowała je spowrotem inne budynki do tej pory dało się postawić, skasować wg zadania i dostawało sie nowy do inwentarza...
 

DeletedUser14685

Guest
Fajny pomysl :)
Mozna byloby go uzywac do "schowania" azyla czempiona, gdy chcesz, zeby z ALCA wpadaly same lotry - wedlug mnie tylko do tego :)
 

DeletedUser7795

Guest
Nie wszystko, ale zestaw renowacyjny nie kosztuje bo jest unikalny, np w tej chwili główna nagroda eventu, jak bym miała jeszcze za niego zapłacić to zastanówmy się nad sensem "nagrody"
A jak zrozumiałam zestaw konserwacyjny ma być tak samo unikalny, jak nagroda. Nie daje nam korzyści nawet tak wielkich jak renowacyjny, bo równie dobrze możemy bez sentymentu wywalić nierentowny budynek i w ten sposób staje się ten zestaw bezsensowną nagrodą, więc mam jeszcze zapłacić jak by mi się chciało wsadzić drzewo do inwentarza?
Nie dziękuje, postoje za taką nagrodę.

P.S. I tak w 99% co trafi do inwentarza z niego nie wyjdzie, moze w przypadku tak jak teraz drzewka postawiła bym je zgarnęła pędzel i schowała je spowrotem inne budynki do tej pory dało się postawić, skasować wg zadania i dostawało sie nowy do inwentarza...

Kobieto, mi chodzi nie o zapłatę za schowanie budynku tylko o zapłatę za ponowne wybudowanie go :]
 

DeletedUser16021

Guest
Jak dla mnie to taka funkcja całkiem niezle pasowałaby do nieuruchomionej jeszcze funckji "prezentów" wtedy gracze, którzy nie potrzebuja juz starych budynkow za diaxy mogliby je oddawać słabszym graczom. Chociaż z drugiej strony znowu prowadziłoby to pewnie do nadużyć i umożliwiłoby pośrednie sprzedawanie diamentów...
 

DeletedUser8110

Guest
Hmm... Pomyślimy nad taką możliwością, bo już od dawna Gracze faktycznie narzekają na brak możliwości schowania chociaż niektórych budynków do Inwenatrza... Ale czarno widzę powstanie takiego przedmiotu. :p
 

DeletedUser15181

Guest
Fajny pomysł, były już podobne coś ala magazynek, tak żeby można było chować np. budynki eventowe do inwentaża bo niby po co nam na mapce świąteczna choinka w lecie na przykład :), jeśli chodzi o pomysł jestem za
 

DeletedUser5223

Guest
Czasami design budynków eventowych lub diamentowych ze starych epok nijak komponuje się z obecną epoka, a szkoda trochę sprzedać :) No i takie schowanie do inwentarza np. muzeum ile da miejsca.
W evantach cyklicznych ludzie chętnie polują np. na zestaw do renowacji, taki przedmiot również cieszyłby się wzięciem.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Hmm... Pomyślimy nad taką możliwością, bo już od dawna Gracze faktycznie narzekają na brak możliwości schowania chociaż niektórych budynków do Inwenatrza... Ale czarno widzę powstanie takiego przedmiotu. :p
"Czarnowidzenie" Siorp nie zdało się na nic :p
Skoro przedmiot powstał (aktualnie jest na Becie do wygrania w ewencie jesiennym) to zamykam i przenoszę. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry