[Walki] Zerg - czyli problem włóczników

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

podoba sie?

  • tak dla wersji 1.

    Głosy: 1 12,5%
  • tak dla wersji 2.

    Głosy: 0 0,0%
  • tak dla obu wersji na raz

    Głosy: 1 12,5%
  • obie mi się podobają ale wybieram 1

    Głosy: 0 0,0%
  • obie mi się podobają ale wybieram 2

    Głosy: 1 12,5%
  • nie dla obu wersji.

    Głosy: 5 62,5%
  • nie mamzdania / gvg mnie nie obchodzi

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser

Guest
witam
w GVG obsadzanie sektorów musi wyglądać inaczej
mówie oczywiscie o gvg medalowym

obecnie mozemy w dosłownie pare minut obsadzic caly sektor włócznikami czy też inna jednostką której produkcja wynosi mniej niż 1h.

jest to problem dla wielu graczy a pomysł piszę ponieważ wiele osób zwróciło uwage iz chcieliby to zmienić - zwłaszcza maniacy gvg.

zatem proponuje rozwiazania:

1. produkcja jednostki - w sytuacji kiedy gracz jest o minimum 4 epoki wyżej niż jednostka mająca czas produkcji krótszy niż jednostka z jego epoki - to czas produkcji najniższej jednostki jest wyrównany do najkrótszego czasu produkcji jednostki z epoki gracza:

Przykład:
gracz jest w epoce kolonialnej, produkcja jednostki w koloni wynosi (strzelam bo nie pamietam) 1,5h, gracz stawia włóczników, w związku z tym produkcja jednostki włócznik - zajmuje 1,5h.
pozwoli to zredukować włócznikowy zerg...

2. czas obsadzania jednostkami zależnymi.
prosto - jesli gracz do obsadzenia wybiera jednostki zależne (którekolwiek) to kolejny sektor może zasilić takimi jednostkami zaleznie od swojej epoki:

gracz w wirtualnej - nie częściej niż 1 slot / 1h
gracz w epoce brązu - nie częściej niż co 20 sekund

znaczy to że czas waha się od 20 sekund do 1h - zależnie od epoki gracza - im wyższa tym większy interwał pomiędzy obsadzaniem jednostkami zaleznymi.
 
Do góry