Zemsta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11771
  • Data rozpoczęcia

Jak podoba ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 33 86,8%
  • Nie

    Głosy: 3 7,9%
  • Obojętnie

    Głosy: 2 5,3%

  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser11771

Guest
Witam!
Zauważyliście pewnie, że jeśli ktoś was zaatakował w historii wydarzeń jest przycisk ,,Zemsta". Jednak gdy go się naciśnie zaatakujemy kogoś obecnie ustawioną armią i nie możemy jej zmienić. Dlatego chciałbym, aby po naciśnięciu tego przycisku pokazała się twoja armia i mógłbyś ją zmienić lub wycofać się z bitwy. Mam nadzieję, że pomysł spodoba wam się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5506

Guest
Tez juz kiedys mialem o tym pisac bo nie raz mi sie zdarzylo zemscic 3 osobowa armia w pol martwa ;d

Tak dla propozycji :)
 

DeletedUser8457

Guest
Ja również jestem za, ktoś może się wkurzyć że ktoś mu ukradł najważniejszy dla niego towar, zapomni zmienić odpowiednio armii, a jak wystawi najsłabszą armię na słabszych graczy to co wtedy zrobi? Pomysł dobry, na pewno się przyda.
 

DeletedUser11441

Guest
Dla mnie to jest sensowne bo np taka sytuacja Po wygrane bitwie masz bardzo mało wojowników LECZ MASZ W ZAPASIE DODATKOWYCH pokazuje ci się komunikat
że np Bartek 01 zaatakował twoją armię i poniosła klęskę i został ci minuta do odebrania 30 hebanu i akurat to ci zniszczył ja bym się wściekł bo czekałem 2 dni na to a on mi to zepsół i klikasz bezinteresownie ZEMSTA bez zamiany wojowników i nagle takie OO On ma całą armię a ja garstkę. Według mnie powinien się wyświetlić napis " Czy chcesz wybrać tą armię " pokazuje się pasek zamiany jak zwykły i ta dam.
 

adi m

Baron
TAK
Bardzo dobry pomysł - też mi się zdarzyło wkroczyć w odwecie na ścieżkę wojenną ubogą armią zamiast 8miu jednostek.
 

DeletedUser

Guest
W niczym nie zaszkodzi, a tylko pomoże. Zwłaszcza, że teraz ten przycisk jest bez sensu, gdy trzeba wyjść z historii, uzupełnić armię, wejść w historię i się zemścić.
 

DeletedUser11771

Guest
Ciekawe kto jest na nie, bo w ankiecie jest jedna taka odpowiedź?
 
Status
Zamknięty.
Do góry