zbudowane budynki

  • Rozpoczynający wątek Val de Mar
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie aby budynki można było umieszczać w inwentarzu?

  • TAK

    Głosy: 2 66,7%
  • NIE

    Głosy: 1 33,3%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, czy można dodać możliwość aby wybudowane budynki (wszystkie albo tylko te co dostaliśmy do inwentarza) można było zamieszczać w inwentarzu?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Nie ;) Były pomysły, były odrzucane za każdym razem. A czemu? Byłoby po prostu za łatwo, można by chować raz za razem całe miasta, przez co cały sens planowania miasta i gospodarowania przestrzenią po prostu by znikł ;)

Pomysły:
#1
#2
#3
i tak dalej ...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
to może dodać ograniczoną ilość budynków w inwentarzu?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Znaczy się w przenoszeniu? Też by się nie sprawdziło, i tak ten pomysł nie przejdzie, nie ma się co starać ;)
 

DeletedUser

Guest
a chociaż tylko te co dostajemy z questów? Bo jak nie byly potrzebne można je łatwo schować żeby nie zajmowały miejsca, teraz właśnie mam taki problem, bo na wielkanoc kupiłem kupiłem sobie łotrów i teraz ich nie używam i mi tylko miejsce zabierają, a nie chce ich sprzedawać, bo może się potem jeszcze przydadzą
 

Hikari36

Polonista
Polonista
a chociaż tylko te co dostajemy z questów? Bo jak nie byly potrzebne można je łatwo schować żeby nie zajmowały miejsca, teraz właśnie mam taki problem, bo na wielkanoc kupiłem kupiłem sobie łotrów i teraz ich nie używam i mi tylko miejsce zabierają, a nie chce ich sprzedawać, bo może się potem jeszcze przydadzą

I tu właśnie mamy konsekwencje czynów :) Nie będzie możliwości schowania budynków, wszystkie uzasadnianie są w ww. tematach - zapraszam do lektury ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ale to chyba nie będzie to samo. Tryb może będzie polegać na chwilowym chowaniu budynków, czyli chcę przebudować - wchodzę w tryb - chowam kilka budynków, przestawiam inne i wywalam te, które schowałem. Tu natomiast chodzi o trwałe/dłuższe chowanie i magazynowanie, a to może być zupełnie co innego ;)
 

DeletedUser8

Guest
Przebudowa miasta to jedno, chowanie budynków to drugie... i chowania nie będzie :) Tryb przebudowy to też tylko plan, a nie pewny dodatek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry