zbiór vs przegląd perły

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie?

  • Tak

    Głosy: 6 33,3%
  • nie

    Głosy: 12 66,7%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
przydałaby sie opcja ktora umozliwia wejscie w perle BEZ zbuierania z perły
 

DeletedUser12062

Guest
Dlaczego?? To jest gra strategiczna, czyli trzeba ustalić strategię, coś rozplanować a nie mieć wszystko podane jak na tacy. Ja jestem na Nie.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Nie bardzo rozumiem idei.. cel zrozumiały, ale pytanie po co? W czym by to miało pomóc/utrudnić, bo jak mniemam, przed każdym zbiorem z perły wyskakiwać by miał komunikat mówiący "Czy chcesz zebrać z perły zbiory, czy wejść w perłę" (treść oczywiście inna, ale przekaz taki :D).
Oczywistym jest, że jak ktoś posiada 15 pereł, których zbiory są w tym samym momencie, straciłby przez taki komunikat powiedzmy minutę (powtarzający się przy każdej perle, w sumie dać mogłoby tę minutę). Co za tym idzie, ogólna produkcja szłaby wolniej (zamiast przelecieć przez cały teren, trzeba byłoby 30 osobnych kliknięć). Dla mnie zupełnie niezrozumiała, pod względem idei, propozycja, gdzie przed ostateczną oceną chciałbym poznać ów ideę (jaki cel jest takiego zapytania, czemu nie zebrać, tylko wejść w perłę).
 

DeletedUser11629

Guest
Nie. Jak juz madrze zauwazyl @Zyleta1991 to tylko marnowanie czasu na co dzien na opcje, ktora w najlepszym razie bylaby uzywana od swieta.
 

DeletedUser

Guest
jak to dlaczego?
jak ktos skonczy ci poziomp omimo ze powinien zostawic 1PR i chce sie sprawdzic kto dalej daje to jest w sam raz
a gra daje multum diaxow wiec zbiory robi sie diamentowym przycismkiem i nic nie utrudnia zbiorow...
 

DeletedUser12062

Guest
To w takim razie jedynie zrozumiałbym jeszcze, że zebrałeś PR i chcesz wrzucić je w perłę dającą PR ale właśnie jest w niej zbiór i licznik na górze się przez to zapełni. Innych powodów nie rozumiem ;). I nadal na wielkie NIE
 

DeletedUser

Guest
powiedzmy ze mam normalnie zbiory o 10 rano
ktos skonczyl poziom o przykladowo 12:00
co za tym idzie nie moge wejsc w perle bez zbierania PR przez kolejn e 22h zanim zbiory sie nie zrownaja

wiec dzieki opcji jaka wyzej podalem moge wejsc w perle bez koniecznosci zbioru PR z tejze perly
 

DeletedUser14004

Guest
Ja jestem na tak. Zamiast wyskakującego okienka:"Czy chcesz wejść w perłę, czy zebrać zbiór", mógłby być spis pereł w mieście, gdzie można by było wejść w każdą perłę, bez zbioru.
 

DeletedUser11629

Guest
powiedzmy ze mam normalnie zbiory o 10 rano
ktos skonczyl poziom o przykladowo 12:00
co za tym idzie nie moge wejsc w perle bez zbierania PR przez kolejn e 22h zanim zbiory sie nie zrownaja

wiec dzieki opcji jaka wyzej podalem moge wejsc w perle bez koniecznosci zbioru PR z tejze perly

No tak, ale rownie dobrze mozesz zebrac i wejsc, jesli masz taka potrzebe, a czas do zbiorow wyrownasz sobie dzien pozniej. Proste i dostepne na cito.
 

DeletedUser

Guest
a dzieki mojemu rozwiazaniu bede mogl wyrownac izajrzec nie przesuwajac nic - mi to ulatwi zycie
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Ale po kiego grzyba chcesz sobie zrównywać zbiory, skoro w ten sposób (podane przez Ciebie godziny) tracisz 22 godziny zbiorów.. Jak wchodzisz zawsze o godzinie 10, a czasem nie zdarzy Ci się wejść później, to zawsze kolejnego dnia Ci się zrównają zbiory (ten nie zebrany o 10, bo był dostępny od 12, będzie dostępny od 12 do 10 następnego dnia). To się nie trzyma kupy i każda normalna osoba by zebrała ten zbiór.
Zrozumiałbym jeszcze, gdyby chodziło o budynki które można zrabować, żeby nie dawać szans "złoczyńcom", ale że pereł się nie rabuje, nie widać, z ekonomicznego punktu widzenia, plusów Twojego pomysłu. Czemu nie widać? Jeśli rzeczywiście wchodzisz o 10 i zbierasz i kolejne wejście do gry masz znowu o 10 (i nie masz czasu siedzieć do 12:00). To "dzięki" Twojemu pomysłowi każdego dnia na zbiorach stracisz minutę. Po miesiącu Twoje zbiory będą dostępne od 10:30. Po kolejnych 4 miesiącach będzie to 12, a skoro nie masz czasu by o 12 wejść, to niestety tracisz jeden dzień zbiorów - czyt. jesteś w plecy, mimo że Twoje założenie było takie, by iść zawsze równo.
btw. nie jest tragedią, jak ktoś skończy Twój zbiór o 12, kiedy zebrałeś o 10. Tragedią by było, jakbyś wszedł o 10 i zobaczył że ktoś podniósł Ci poziom perły po Twoim ostatnim pobycie na grze
 

DeletedUser15959

Guest
Są przypadki, w których nie chcesz dokonać zbioru, a chcesz wrzucić PRy w perłę.

Jedną z takich pereł jest np. DynamicTower, gdzie niekoniecznie chcesz zebrać, żeby zebrać, ale po to, by z motywek zgarnąć odpowiednie surowce.

Konsekwencją wcześniejszego zbioru z Dynamika mogą być np. surowce z moderny zamiast z Przyszłości, a alternatywą godziny opóźnienia w motywkach.

Całkowicie zgadzam się, że niekoniecznie nalezy to robić poprzez dodatkowe okienko. Przytrzymanie konkretnego klawisza podcza kliknięcia zda test.

Przyda się to też niekoniecznie przy perłach. Nie każdy ma statystyki budynków w głowie i czasem się chce sprawdzić, co oferuje konkretny budynek w naszym mieście. Obecnie po najechaniu na taki budynek i kliknięciu widzimy tylko opcję zmotywowania i ile czasu brakuje do konkretnego, przemnożonego już przez bonusy zbioru. A jeśli chcę wiedzieć, ile ludzi da mi konkretny domek i czy mogę go z czystym sumieniem usunąć, to musze się przeklikiwać przez okno budowy. Męczące.
 

DeletedUser7795

Guest
Wiele razy miałem sytuację, że chciałem wejść do perły a mi skrzyneczka nad nią wisiała. Musiałem najpierw zebrać to co ona produkuje bo nie dało rady wejść przez zebraniem. Ja bym dodał dodatkowy przycisk, który umożliwia wejście do perły bez zbierania z niej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry