[Inne] Zbiór PR

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18809
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18809

Guest
Zrobcie coś prosze z tą max iloscia 100 pr na pasku. Ostatnio moje zbiory z miasta wahają się 96-116 (zazwyczaj sto-kilka, zależnie czy studnie/fontanny wyrzucą pr) i trzeba wydać najpierw punkty, zanim kontynuuję zbieranie bo wyskakuje, ze jest max na pasku. To uciążliwe, zwłaszcza, że nadal chce rozwijać miasto i perły by dawały jak najwięcej PR przy zbiorze, a lubie raz dziennie zebrać wszystko na raz i wtedy rozdzielić to na tasiemce itp. Pozdrawiam.
 

DeletedUser18795

Guest
Tja tylko na komorke nie ma takiej opcji... A pozatym milo jest robic zadania powtarzalne...
 

DeletedUser20751

Guest
Najprostsza opcja to podzielenie zbiorów na 2 tury. Wtedy na spokojnie wykorzystasz zebrane pr, aby zebrać i wykorzystać drugą turę.

Aczkolwiek też uważam, że takie ograniczenie jest słabe.
 

DeletedUser20775

Guest
Było wiele razy tak tak macie racje, ale jest bez skutku. Jeśli będziemy sie upominać ( bo napewno karzdy by chciał ta opcje) to w końcu dostaniemy taka opcje. Tak samo jak bylo z przebudową. W końcu dostalismy to czego chcielismy
 

astrotaurus

Hrabia
Jakby było to by było, czemu nie!
Ja pamiętam jeszcze ograniczenie do zapełnienia paska, więc 10 pasków na raz bardzo mnie ciągle cieszy. I póki co wystarcza. Zwłaszcza gdy pod koniec dobijania do 100 zgarnę jakąś Perłę i mam do wydania 150. 3 rzuty i zbiory zrobione. :)
Są o wiele ważniejsze rzeczy zaniedbane, ale popieram i błahostki, byle pożyteczne.

A ankieta gdzie?! ;/
 
Do góry