Zbieranie produktów za pomocą diamentów

  • Rozpoczynający wątek czczarnulka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam małe pytanko odnośnie zbierania produktow za diamenty, a mianowicie placi sie za to 10 diamentow bodajze, po zebraniu wyskakuje okienko na ile ustawic produkcje.. za to placi sie kolejne 10 diamentow czy jest to jednorazowa oplata?
 

DeletedUser625

Guest
Jednorazowa opłata i zbiera Ci wyprodukowane rzeczy we wszystkich budynkach jakie teraz mają skończoną produkcję. A potem po prostu normalnie jak zwykle ręcznie ustawiasz produkcję.
 

DeletedUser

Guest
Jak zwykle piszesz posty byle tylko odpowiedziec.. nie zrozumiales mojego pytania czy jak?, nie pytalam o reczne ustawianie:p
 

DeletedUser

Guest
za diamenty na stałe to budynki,rozszerzenia i drogi można mieć,wszystko co związane z produkcją(złoto i zaopatrzenie) jest na 1 cykl gdy użyjemy diamentów,dlatego jest to wogóle nieopłacalne moim zdaniem.
 

DeletedUser

Guest
kolejny znawca tematu, podziwiam Was normalnie.... Prosze o team aby mi odpowiedzial :p
 

DeletedUser1488

Guest
Jednorazowe używasz i tracisz tyle ile napisano (oczywiście za każde następne zebranie znów bulisz). Ale to jest nie opłacalne sama strata diamentów już lepiej zbierać na budynek albo odblokowanie czegoś z badań.
 

DeletedUser

Guest
chodzilo mi dokladnie o opcje po zebraniu produktow za diamenty:p... czyli automatyczne ustawienie czasu produkcji we wszystkich budynkach, nikt nie umial odpowiedziec wiec sama sprawdzilam i opcja automatycznego ustawienia produkcji wliczona jest w cene odbioru. Temat mozna zamknac.
 

DeletedUser8

Guest
Automatycznie ustawienie czasu produkcji pojawia się tylko w przypadku zebrania zaopatrzenia i dotyczy tylko budynków produkujących zaopatrzenie, dlatego jak ktoś akurat tego nie widział to nie wiedział o co chodzi w pytaniu : ) Owszem, za ustawienie czasu produkcji się nie płaci już dodatkowo.
 
Do góry