Zbanowanie

  • Rozpoczynający wątek incarnation
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ile razy dostaliście bany?

Ja się pochwalę i wyżalę :D

Ja dziś raz za obrażanie gracza :D W sumie to ja go głosiłam za wyzywanie mnie ( dałam screena) ale mnie zbanowano :D Jak zapytałam za co- dostałam dokładny cytat kolesia co mnie wyzwał :D

Zrabują mnie :( :D
Nie warto grać fair najwidoczniej :)

Szczerze mówiąc mam nadzieje, że ktoś z supportu to przeczyta i odblokuje mi w końcu konto.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie support także nie był przychylny.Gram na wszystkich serwerach.Na jednym z nich podałem kilka screnów gdzie gracz poważnie mnie obraża-I nic.Jednak na najnowszym (5) to ja dostałem bana.Oczywiście nie mam do tego pretensji.
Pablos skoro codziennie mnie atakował to nie mógł mieć bana.Ty masz zapewne układy z supportem skoro zbanowano mnie w tym samym dniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Na jednym z nich podałem kilka screnów gdzie gracz poważnie mnie obraża-I nic.
A skąd wiesz czy nic? Support nigdy nie informuje co się dzieje z kontami innych graczy (np. czy twoje zgłoszenie spowodowało zbanowanie zgłoszonego gracza).
Po koncie gracza też nie rozpoznasz czy bana otrzymał czy nie.
Więc proszę nie pisać że nic jak nie wiesz ;)
 

DeletedUser

Guest
Pablos skoro codziennie mnie atakował to nie mógł mieć bana.Ty masz zapewne układy z supportem skoro zbanowano mnie w tym samym dniu.
Nie wiesz, że w Polsce byciem niewinnym według dowodów oznacza bycie winnym dla wymiaru sprawiedliwości :p

A swoją drogą to w ogóle nie rozumiem tego jak można nie zbanować osoby, która obraża innego gracza i podciągnąć to pod resocjalizację bądź pod ostrzeżenie, które się nie sprawdza i nigdy nie sprawdzało :) Mam wrażenie, że tutaj dbałość o to, by gracz został i grał dalej jest czymś w rodzaju priorytetu i traktowany jest ponad to na co wskazuje nietykieta w grze i w dodatku wiele sytuacji jest tego typu jak tutaj, gdzie to zbanowana zostaje osoba niewinna, która poprosiła o pomoc no ale ja tam więcej nie będę pisał na ten temat, bo zaraz zaczną się pretensje, że oceniam prace Supportu ...
 

DeletedUser3

Guest
Konto zostało odblokowane trzy i pół godziny później, a gracz przeproszony za pomyłkę (ponieważ naturalnie ubolewamy, że w ogóle nastąpiła). Po prostu missclick. Teorie spiskowe, są zwyczajnie głupawe - gracze niewinni nie zostają nigdy zablokowani poza takimi sporadycznymi wypadkami, gdy kliknie się po prostu nie tego gracza, co trzeba. I jest to pierwszy taki przypadek na FoE jaki kojarzę, więc gadanie, że jest "wiele" takich sytuacji, to zwykłe kłamstwo i proszę czegoś takiego więcej nie wypisywać.

Dziękuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry