Zauważone problemy

  • Rozpoczynający wątek ZerdPL
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
1.Nie mogę aktywować diamentów za aktywację e-maila. Konkretnie to wchodzę w ustawienia gry, wklejam kod aktywacyjny w okno ale przycisk "Potwierdź aktywację" jest szary i nie można go użyć. W support można tylko z listy wybrać cokolwiek więc wybrałem "diamenty" ale tam chodzi chyba o problemy tych co diamenty zakupili.
2.Gdy zaglądam do miast sąsiadów czasem nie mogę wrócić do swojego miasta. Pomaga jedynie przelogowanie bo cały czas wyświetlane mam tylko miasto sąsiada.
3.W czasie przenoszenia Domu Krytego Słomą dom zniknął z pierwotnego miejsca ale w nowym rozpoczęła się jego budowa. Straty niewielkie ale było by to przykre gdybym przenosił budynek z produkcją nastawioną na 8 godzin kiedy do zakończenia pozostaje 30 minut a tu od nowa i jeszcze trzeba ponieść koszt budowy dodatkowo nie otrzymując nic ze starego, który zniknął.
4.Często pojawia mi się komunikat o tym aby nie wprowadzać komputera w stan czuwania czy hibernacji. Nie robię tego. Przeglądam sobie w tym czasie inne strony a mam ustawiony wygaszacz na 9 min. Zresztą gdy przeglądam inne strony nie powinien się włączyć.
 

DeletedUser

Guest
proponuje wyczyscic przegladarke lub sprobowac na innej wyczyszczonej a jesli to nie pomoze to pisz do supportu
 

DeletedUser1147

Guest
a ja mam taki problem... dostalam dzisiaj misje. "przeprowadz zwiad na wschód od Cuttingham" a pod spodem druga : " wyslij szpiegow do 5 sektorów tej prowincji" i tu pojawia sie problem. zrobilam zwiad juz jakis czas temu i w tej prowincji podbilam j2 sektory zostaly mi 3. i dzis do tych 3 wyslalam szpiegów no ale nie moge wykonac tej misji bo musze wyslac 5 a mam juz podbite 2 i nie ma mozliwosci wyslania do tych 2och podbitych...a co najgorsze nie ma opcji przerwania misji.. czy ktos sie juz spotkal z takim problemem? jak go rozwiazac?
 

DeletedUser

Guest
podbij cala prowincje i zadanie powinno zostac zaliczone
 

DeletedUser

Guest
proponuje wyczyscic przegladarke lub sprobowac na innej wyczyszczonej a jesli to nie pomoze to pisz do supportu

Czyszczenie pamięci podręcznej przegladarki to ja przeprowadzam regularnie. Sprawdziłem na firefox oraz IE. Te przyciski co do aktywacji są po prostu nieczynne. Podobnie z przyciskiem "wyślij ponownie maila". Pewnie jest to wyłączone w wersji beta. Co do supportu to tam jest tylko krótka lista do zaznaczenia problemu. Nie ma mozliwości napisania nawet kilku słów. Zapewne trzeba by maila wysyłać ale nie wiem czy jest sens skoro to wersja beta i wiele funkcji jest wyłączonych. Przydała by się lista aby na darmo się nie produkować.

- - - Zaktualizowano - - -

proponuje wyczyscic przegladarke lub sprobowac na innej wyczyszczonej a jesli to nie pomoze to pisz do supportu

Czyszczenie pamięci podręcznej przegladarki to ja przeprowadzam regularnie. Sprawdziłem na firefox oraz IE. Te przyciski co do aktywacji są po prostu nieczynne. Podobnie z przyciskiem "wyślij ponownie maila". Pewnie jest to wyłączone w wersji beta. Co do supportu to tam jest tylko krótka lista do zaznaczenia problemu. Nie ma mozliwości napisania nawet kilku słów. Zapewne trzeba by maila wysyłać ale nie wiem czy jest sens skoro to wersja beta i wiele funkcji jest wyłączonych. Przydała by się lista aby na darmo się nie produkować.
 

DeletedUser

Guest
nie wiem jaki masz problem z supportem ale sprawdzilem i u mnie jest ok
zeby moc cos napisac najpierw trzeba wybrac rodzaj zgloszenia z listy - bledy, diamenty, gorum itd.- po wybraniu bledy klikamy wyslij i pojawia sie okno gdzie mozemy sprawdzic czy dobrze wszystko zaznaczone --- klikamy wyslij zgloszenie i pojawia sie nowe okno gdzie wpisujemy temat zgloszenia i tresc czyli opisujemy problem po napisaniu wszystkiego klikamy wyslij i gotowe
 

DeletedUser101

Guest
Po 1. Cały system błędów został przeniesiony do supportu, więc błędy w grze proszę nam tam zgłaszać a nie na forum.
1. Napisz ticketa.
2. Znamy już ten błąd i czekamy na naprawę.
3. Sprawdzimy to.
4. Jeśli łącze z serwerem dostaje "laga" to taki komunikat się pojawia. Mowa o tym jest w tej aktualizacji.

Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry