Zastępstwa...[+-]

  • Rozpoczynający wątek mklebek
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz, aby w grze powstała opcja zastępstw?

  • Tak

    Głosy: 8 61,5%
  • Nie

    Głosy: 2 15,4%
  • Wstrzymuje się

    Głosy: 3 23,1%

  • W sumie głosujących
    13
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam Wszystkim.
Pokrótce chciałem Wam przedstawić swój pomysł. Jak w tytule piszę miały by być to zastępstwa.
Na jakiej zasadzie ? A więc: gdy jesteśmy na swoim koncie, a wiemy; że wyjeżdżamy na wakacje, mamy pobyt w szpitalu, czy cokolwiek innego, gdzie zostaje wykluczona możliwość wejścia na konto powinniśmy mieć możliwość przydzielenia zastępstwa znajomemu z gry, bez udzielania dodatkowych informacji o koncie (hasło). Znajomy powinien być z serwera na którym obecnie gramy, znajdować się w gildii bądź w znajomych. Zastępujący miałby możliwość logowania się na nasze konto ze swojego konta.
Umożliwiłoby to ciągły ruch na koncie, a i zwiększyło bezpieczeństwo zastępowanych.
Grałem w gry, gdzie była taka możliwość i świetnie się sprawdzała. Tutaj niestety takiej opcji się nie dopatrzyłem.

Liczę na komentarze.
Pozdrawiam, Mateusz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9756

Guest
Brak ankiety.

A co do samego pomysłu: nie jest to gra typu plemiona , gdzie mogą w każdej chwili nas podbić, jeśli nas nie ma w danej chwili. Tutaj jedyne co możemy stracić to trochę PRków , złota i zaopatrzenia. Póki nie da się gracza podbić czy zburzyć jakoś jego budynków, nie sądzę żeby taka opcja była potrzebna. Prawdą jest, że sąsiedzi mogą się dorobić lepszego wojska ale jak odpowiednio pogłówkujemy, nie będzie to problemem.
 

DeletedUser

Guest
Niby tak, niby to nie plemiona.. Niestety sam miałem ostatnio wizytę w szpitalu przed którą nie było czasu główkować. Dobrze, że udało mi się zaangażować brata, który w miarę możliwości starał się coś ogarnąć. A wiem, że są ludzie, którzy mają sporo czasu i siedzą długo i często.. Więc pewno zgodzili by się zaopiekować dodatkowym kontem . ;)
 

szachimat

Wicehrabia
A co do samego pomysłu: nie jest to gra typu plemiona , gdzie mogą w każdej chwili nas podbić, jeśli nas nie ma w danej chwili. Tutaj jedyne co możemy stracić to trochę PRków , złota i zaopatrzenia. Póki nie da się gracza podbić czy zburzyć jakoś jego budynków, nie sądzę żeby taka opcja była potrzebna. Prawdą jest, że sąsiedzi mogą się dorobić lepszego wojska ale jak odpowiednio pogłówkujemy, nie będzie to problemem.


Popieram. W grach typu Plemiona taka funkcja to dla 70 % graczy podstawa tego, ze nikt ich jeszcze tam nie wygryzł, ale tutaj jest to niemożliwe. Jeśli nie grasz, to co najwyżej po miesiącu usuną ci konto. ale nikt cie nie podbije.
 

DeletedUser8996

Guest
Mnie ogólnie, tez pomysł się podoba, ale jednak myślę, że nie zostanie wprowadzony, chociaż kto wie?
Myślę, że takie coś, byłoby by dobre, ale jeśli ten gracz nie miałby możliwości burzenia budynków, myślę, że jak bez burzenia, to i bez budowania, chociaż to do dyskusji :)
Jestem na tak, ponieważ ostatnio nawet gildii zmotywować nie mam czasu.
Chyba będę musiał sobie przerwę zrobić z grą :(
Chociaż, może coś się wymyśli :)
 

DeletedUser3

Guest
Były swego czasu plany takowe, jednakże obecnie nie są one priorytetem i zeszły na dalszy plan. Innymi słowy: może kiedyś będzie opcja zastępstwa lub urlopu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry