[Walki] Zasłaniający dymek

  • Rozpoczynający wątek plumbum68
  • Data rozpoczęcia

Czy dymek ma znikać po 3 sekundach?


  • W sumie głosujących
    14
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser

Guest
W trakcie walki, gdy najedzie się kursorem na jednostkę, komputer zaciemnia pola zasięgu ruchu tej jednostki.
To bardzo pomocna i wygodna funkcja, choć mogła by być rozszerzona o zasięg strzału (ale ten temat już był).
Mi bardziej dokucza dymek z opisem tej jednostki, który nie wiedzieć czemu, jak to dymki mają w zwyczaju nie znika po 3-5 sekundach i zasłania część pola walki wraz z podpowiedzią.
Czasem pomaga wskazanie tej jednostki na dolnej listwie ale zazwyczaj tam dymek jest jeszcze większy i bardziej złośliwy.
Nie wkurzyło to was nigdy ??

I tu pomysł . Cz dymek mógł by znikać po 3sek. jak na dymek przystało? A może inny sposób?
W ankiecie oprócz za i przeciw jeszcze 2 opcje :)
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Pisze się pół-przezroczysty, ale tą opcje wybieram. Chociaż tak naprawdę nie ma znaczenia dla mnie czy będzie pół-przezroczysty czy będzie znikał po 3s czy się później pojawiał - byleby nie był tak irytujący.
 

DeletedUser4428

Guest
a gdzie opcja "obojętne"? żadna z tych opcji mi nie pasuje - nie przeszkadza mi to w ogóle, ale skoro to komuś pomoże to czemu nie?
jestem za drugą opcją, bo nie widzę trafniejszej
 

DeletedUser4259

Guest
jak najbardziej ZA - i jest mi wszystko jedno, czy będzie znikał po 3 sekundach, czy będzie PÓŁPRZEZROCZYSTY
 

DeletedUser

Guest
Dwa tygodnie minęły, sonda zamknięta więc małe podsumowanie.
Dymek nie przeszkadza 3-em osobą.
Przeszkadza 11-tu osobą.
Wśród 11-tu większość ( choć nie wielka ) opowiedziała się za znikającym dymkiem.
Wniosek : Coś z tym dymkiem zdało by się zrobić :)
 

DeletedUser5506

Guest
Ankiete powinienies dac otwarta zawsze (bez konca) wpisujac "0".


Jestem za, czasami chce sprawdzic ktora jednostka zaatakuje pierwsza ( u przeciwnika ) najezdzam na ten ikonke z danym wojskowym a tu dymek mi zakrywa polowe wojska przeciwnika, i musze zgadywac ktorego pierwszego pacnac ^^
 
Do góry