Zarządzanie armią - dodatkowa zakładka łotr

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15181
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem zakładki łotr w oknie zarządzanie armią ?

  • Tak

    Głosy: 8 80,0%
  • Nie

    Głosy: 2 20,0%
  • Nie wiem

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser15181

Guest
Czy podczas walk nie brakuje wam, szybkiego dostępu do łotra?, mi brakuje dlatego mam taki mały pomysł
na wprowadzenie dodatkowej zakładki łotr, klikam w nią i mam tylko łotry nic po za tym.
 

DeletedUser16762

Guest
To wystarczy dac na lekkozbrojne i przesunac na koniec :D 2 kliki a nie musza nic nowego wprowadzac
 

DeletedUser15181

Guest
Tak ale jak masz setki jednostek, to trwa to trochę długo nie wspomnę już o lagowaniu tego paska do przewijania.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Tak ale jak masz setki jednostek, to trwa to trochę długo nie wspomnę już o lagowaniu tego paska do przewijania.

To ja bym proponował na obecną chwilę wybranie epoki brązu (albo jakiejkolwiek innej w której masz najmniej jednostek). Łotry przynależą do każdej, więc będą zawsze widoczne, a przy epoce w której masz mało jednostek nie będzie potrzeby przewijania paska :)

To tak w ramach rozwiązania tymczasowego ;) A tymczasem czekajmy na inne opinie :)

Dziękuję za zwrócenie mej uwagi na to, --Krzysiu--, nie zauważyłem.
Proszę o dokonanie zmiany w ankiecie. Każdy ma mieć możliwość zagłosowania tylko na jedną opcję, nie może być sytuacji że ktoś głosuje "za" i jednocześnie "przeciw", bo to nie ma najmniejszego sensu, a może zaburzać wyniki ankiety ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8110

Guest
Raczej zbędny dodatek... Brak również większego entuzjazmu ze strony wypowiadających się. ;)
 

DeletedUser17290

Guest
To ja bym proponował na obecną chwilę wybranie epoki brązu (albo jakiejkolwiek innej w której masz najmniej jednostek). Łotry przynależą do każdej, więc będą zawsze widoczne, a przy epoce w której masz mało jednostek nie będzie potrzeby przewijania paska :)
Tymczasowo ok ale na dłuższą metę za długo wybiera się epokę jednostek, w porównaniu do czasu zamiany typu jednostek.
I nie da się wybrać kilku typów jednostek na raz np. tylko dział i ciężkich, lub wszystkie oprócz lekkich.
 
Do góry