Zapobiec klątwie (misja bonusowa)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21773
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21773

Guest
Moje pytanie dotyczy odnośnie 2 części misji "zapobiec klątwie" czyli; wyszkol 2 woj z clam, 2 łucz dalek, 2 cież rycerzy, 2 gwardz, 2 muszkiety, 2 saszer lub 2 działa.

Chciałbym się dowiedzieć bo mam wątpliwość po pierwsze czy jak wyszkole np. 2 łuczników i usunę budynek wojskowy by zrobić miejsce innemu (wtedy łucznicy znikają z budynkiem) to gra zapamięta/ zaliczy że wyszkoliłem już tych łuczników czy musze mieć wszystkie jednostki zachowane jednocześnie?
Drugie pytanie czy wojska z alcatraz są zaliczane jako wyszkolone do misji czy nie?
 

OliverJr.

Hrabia
Jeśli dobrze pamiętam, a dawno to było, wystarczy że wyszkolisz 2 takie same jednostki i będzie zadanie zaliczone. Jak masz w zadaniu, 0/2 czy 0/10 czy inaczej?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jeśli w zadaniu jest "wyszkol", to możesz jednostki skasować, ale jeśli jest "posiadaj" to kasować nie możesz.
 

DeletedUser21773

Guest
Zadanie jest źle skonstruowane (wydaje się być strasznie cieżkie a jest banalnie proste) Dostałem 2 jednostki z wyprawy i mi zaliczyło zadanie.
Trafniejsze było by "zdobądź" a nie "wyszkol" no i "lub" po kazdej jednostce zamiast przecinków, a nie tylko na końcu. Jednak to już nie istotne. MOŻNA ZAMNKĄĆ:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry