Zapelniania paska rozwoju punktow

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5506
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za wymienionymi zmianami?


  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser5506

Guest
Witam
Chcialbym zaproponowac mozliwosc zebrania wiekszej ilosci punktow niz 10, mianowicie chodzi mi o to ze gdy wchodze do gry to mam max. 10 punktow i gdy chce zebrac studnie albo Hagie Sophie lub Castel to nie moge, bo musze wydac punkty. W moim pomysle chodzi o to zebym mogl zebrac jeszcze dodatkowe np. 14 punktow, czyli zebym w pasku mial 24 punkty. Oczywiscie gdybym je wydal to maksymalnie punkty ladowane co godzine zapelnialy by sie do 10 tak jak jest to obecnie. Nie zmieni to wiele ale przyspieszy to zbiory w wypadku gdy ktos ma castel i hagie na 10 lvl i jeszcze kilka studni gdy trafi sie na PR. Glowna zaleta to to ze z cala pewnoscia przyspieszy to zbiory.

W skrocie:
Mozliwosc zbioru punktow z perel i studni mimo 10 puntkow w pasku.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
A nie lepiej po prostu wejść do gry i od razu wydać te punkty, a dodatkowe po zbiorze np. dla Gildii przeznaczyć? :)
 

chudya

Hrabia
Witam
Chcialbym zaproponowac mozliwosc zebrania wiekszej ilosci punktow niz 10, mianowicie chodzi mi o to ze gdy wchodze do gry to mam max. 10 punktow i gdy chce zebrac studnie albo Hagie Sophie lub Castel to nie moge, bo musze wydac punkty. W moim pomysle chodzi o to zebym mogl zebrac jeszcze dodatkowe np. 14 punktow, czyli zebym w pasku mial 24 punkty. Oczywiscie gdybym je wydal to maksymalnie punkty ladowane co godzine zapelnialy by sie do 10 tak jak jest to obecnie. Nie zmieni to wiele ale przyspieszy to zbiory w wypadku gdy ktos ma castel i hagie na 10 lvl i jeszcze kilka studni gdy trafi sie na PR. Glowna zaleta to to ze z cala pewnoscia przyspieszy to zbiory.

W skrocie:
Mozliwosc zbioru punktow z perel i studni mimo 10 puntkow w pasku.


Hikari36 dosyć jasno Tobie to wyjaśnił, chyba że ktoś nie współpracuje w gildii to ma problem.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Perły nie dają więcej niż 10, więc nie ma problemu w poklikaniu parę razy jak się wrzuca w drzewko lub perłę.

Gorzej jest jak się paczkami 10 działa wtedy czas naliczania następnego pr resetuje się... Ale to również nie jest żadna strata i przeszkoda.
 

DeletedUser5506

Guest
A nie lepiej po prostu wejść do gry i od razu wydać te punkty, a dodatkowe po zbiorze np. dla Gildii przeznaczyć? :)

Ale Ty chyba nie rozumiesz o co mi chodzi. Przykladkowo wchodze rano i chce zebrac punkty z hagi sophi ktora daje mi 6 punktow i castel del monte rowniez 6 punktow, musze pojedynczo zbierac te perly wiec conajmniej TRZY razy musze wydawac punkty...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tak właśnie, rozumiemy ciebie bi my też tak mamy... Trzeba wejść w drzewko wydać wyjść zebrać wejść w drzewko wydać wyjść...

Mimo to ten pomysł jest zbędny. Bo nawet nie chce przypominać o punktach z inwentarza ile to trzeba się na klikać żeby je wydać...
 

DeletedUser5506

Guest
Tak właśnie, rozumiemy ciebie bi my też tak mamy... Trzeba wejść w drzewko wydać wyjść zebrać wejść w drzewko wydać wyjść...

Mimo to ten pomysł jest zbędny. Bo nawet nie chce przypominać o punktach z inwentarza ile to trzeba się na klikać żeby je wydać...

Na nie tez sie juz pojawila propozycja ale nie mojego autorstwa :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wiem i głosowałam na tak, bo proponowano żeby pominąć inwentarz a paczki umieścić na plusie jakoś tak.
Nie zmienia to w jakikolwiek sposób rozgrywki, a twoja propozycja pozwala skitrać 14 punktów ekstra, a jak będzie wyścig w perle kto pierwszy ktoś wywali takie extra 24, to nie są punkty z paczki które zdobywasz tylko skitrane punkty z perły a jak ta osoba będzie mieć zbiór nowych pr z pereł co wtedy? Wydłużyć pasek o kolejne? Czy może wkładać do inwentarza???

NIE.
 

DeletedUser5506

Guest
Ehhh, tlumacze dosc jasno....

POWTARZAM:
chodzi o to ze te punkty ktore ktos zbierze to bedzie musial je wydac od razu bo mu sie kolejne nie beda ladowac, to jest tak samo jak by ktos z paczki wyjal ! ! Jak tak dalej pojdzie to zrobie grafike bo moze niektorym bedzie latwiej zrozumiec :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ja Ciebie zrozumiałem już w Twoim pierwszym poście, tj. temacie.
Jak masz 3 razy zbierać z Pereł, to możesz jeden raz w drzewko, drugi - dla kolegi, trzeci - też dle kolegi dać - to oszczędza dodawania "po jednym" PR i musisz jeszcze mniej klikać :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mordka, teraz też trzymasz pr tymczasowo ;) I jakoś limit ci przeszkadza
Ja ciebie rozumiem i dalej na NIE.
 

DeletedUser5506

Guest
no to nie rozumiem... Jaka jest wada mojej propozycji, ze jestescie przeciw?
 
Do góry