Zamek Himeji >>>

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19746

Guest
Czy ta perła działa tak samo nizależnie od epoki ?
Chodzi mi tu o bonus w postaci łupu.
Mam wrażenie, że w niższzych epokach jest słabiej.
 

DeletedUser4922

Guest
Jeśli chodzi Ci o częstotliwość nagród to w wyższych epokach nie jest lepiej ;)
 

DeletedUser19746

Guest
Powiem tak - w porównaniu do Świątyni Reliktów wypada to strasznie blado.
Posążki wypadają z określoną szansą procentową niezależnie od ilości prób (fakt że leci z nich lipa, to już inna bajka).
 

DeletedUser19746

Guest
los to los...
może wypaść 100 razy pod rząd, a potem 1000 razy nic. dopiero właśnie statystycznie , na dużej próbie, wynik dąży do tego podanego. :)
No tutaj próba nie musi być aż tak duża żeby sie coś pokazało. W karnawale jest właśnie średnio 11% szans na trafienie dziennej nagrody i w 10 próbach z reguły ona wpada - probabilistyka w informatyce rządzi się trochę innymi prawami niż w matematyce - sęk w tym, że w algorytmach te zdarzenia nie są tak naprawdę losowe a określa się je mianem pseudolosowych.
 

astrotaurus

Hrabia
Hej, słusznie prawisz!: "średnio".
Mimo że generatory liczb/zdarzen pseudolosowych nie dają wyników naprawdę losowych pozostaje faktem, że grając tak samo na jednym swiecie mam 4 ulepszenia , 2 podstawy i 13 tys florenów zapasu, a na innym 2 ulepszenia, 1 podstawę i figę z makiem. :)
 

DeletedUser19746

Guest
Hej, słusznie prawisz!: "średnio".
Mimo że generatory liczb/zdarzen pseudolosowych nie dają wyników naprawdę losowych pozostaje faktem, że grając tak samo na jednym swiecie mam 4 ulepszenia , 2 podstawy i 13 tys florenów zapasu, a na innym 2 ulepszenia, 1 podstawę i figę z makiem. :)
Ja gram na trzech światach i na każdym mam to samo 3 podstawy, 2 x up i około 4 K florenów i na każdym świecie inna epoka :-)
 

DeletedUser19746

Guest
Czy rodzaj bitwy ma znaczenie przy zdobyciu łupów - chodzi mi o szybkie bitwy i te rozgrywane ręcznie?
Z tego co zaobserwowałem nic nie dropi przy szybkich bitwach i przy 2 przeciwnikach z przydziału.
Wszystkie bonusy któr do tej pory wypadły były z ręcznych bitew.
 

DeletedUser222

Guest
Nie ma to znaczenia, z szybkich bitew również wpadają łupy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry