Zamach w Nicei!!!

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To jedź tam na wakacje i opisz nam te dobre strony.
Nie muszę jechać. Mi wystarczą suche fakty, które znajdziesz w tym linku -> http://www.komsomol.pl/index.php?option=com_content&view=section&id=13&Itemid=70
Ja bym tam nie pojechał nawet jakbym miał wszystko za darmo.
Twoja decyzja. Nikt cię do tego nie zmusza.
Co miały takiego dobrego totalitarne ustroje?
Mianowicie miały to do siebie (co widzieliśmy na przykładzie Rosji sowieckiej), że z państwa rolniczego uczyniły supermocarstwo. Przecież hitlerowskie Niemcy czy Związek Sowiecki trzymały za mordę cały świat i jeszcze im było mało. Taki np. Hitler - miał obsesję na punkcie rasy aryjskiej i chciał zrobić coś dobrego dla swoich rodaków. Oczywiście nie popieram stosowanych metod przez reżimy totalitarne. Chciałbym "totalitaryzmu", ale "dobrego", gdzie każdy z pomocą państwa może "być kimś" wielkim.
Hitler zbudował autostrady tak?
Zgadza się. I co w tym złego? Przynajmniej chciał uczynić z Niemiec supermocarstwo (w przeciwieństwie do Pani Merkel).
 

DeletedUser15570

Guest
W sumie miałem sie znow wypowiedziec, i napisac rozprawke na temat "zsrr jako panstwo rolnicze przeksztalcone w supermocarstwo, w odniesieniu do kolektywizacji, przemyslu gułagów i mordowania obywateli", ale po kliknieciu w link witki mi opadly i dam sobie jednak spokoj...
A po doczytaniu opinii o Hitlerze opadlo mi cos jeszcze :|

Ostatnie słowa Hitlera: "Chciałem dobrze..."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
W sumie miałem sie znow wypowiedziec, i napisac rozprawke na temat "zsrr jako panstwo rolnicze przeksztalcone w supermocarstwo, w odniesieniu do kolektywizacji, przemyslu gułagów i mordowania obywateli", ale po kliknieciu w link witki mi opadly i dam sobie jednak spokoj...
Związek Sowiecki był potęgą militarną -> czy ci się to podoba, czy nie. Nie będę wnikał w metody stosowane przez władze ZSRR. Liczą się fakty...
 

DeletedUser15570

Guest
A z tym sie zgodze, potega militarna byl jak najbardziej ;) ale ze byl supermocarstwem, nigdy, ekonomiczny kolos na glinanych nogach ktory musial upasc z hukiem i upadl :)
 

DeletedUser15227

Guest
Taki np. Hitler - miał obsesję na punkcie rasy aryjskiej i chciał zrobić coś dobrego dla swoich rodaków. Oczywiście nie popieram stosowanych metod przez reżimy totalitarne. Chciałbym "totalitaryzmu", ale "dobrego", gdzie każdy z pomocą państwa może "być kimś" wielkim.
Zgadza się. I co w tym złego? Przynajmniej chciał uczynić z Niemiec supermocarstwo (w przeciwieństwie do Pani Merkel).

Pol Pot to też chciał zrobić coś dobrego? :D
 

DeletedUser15570

Guest
Niedlugo pewnie sie dowiemy nawet co, pewnie wyprowadzil Kambodze z biedy i zacofania, niewazne jakimi metodami oczywiscie :)
 

Wanat70

Wójt
najlepsze imperium i cywilizacja kiedyś upadnie przez lewactwo myślicie czemu upadło zachodnie cesarstwo rzymskie ? bo lewactwo pozwoliło uchodźcom zamieszkać w cesarstwie czym ci biedni uchodźcy zniszczyli cesarstwo.Dlaczego jest mało prawdziwych Egipcjan ? bo pozwolili arabom się skolonizować którzy nawet takich piramid by nie postawawili i nasza cywilizacja tez tak skończy i to dzięki lewactwu i w tedy cała nadzieja w rasie żółtej która wiedząc jak się kończy multi-kulti nie doprowadzą do tego i odzyskają planetę i uratują resztki białej rasy i mam nadzieje że nie będą to lewaki bo żółta rasa upadnie i na planecie znowu będzie średniowiecze dzięki panom arabom
 

DeletedUser15227

Guest
najlepsze imperium i cywilizacja kiedyś upadnie przez lewactwo myślicie czemu upadło zachodnie cesarstwo rzymskie ? bo lewactwo pozwoliło uchodźcom zamieszkać w cesarstwie czym ci biedni uchodźcy zniszczyli cesarstwo.Dlaczego jest mało prawdziwych Egipcjan ? bo pozwolili arabom się skolonizować którzy nawet takich piramid by nie postawawili i nasza cywilizacja tez tak skończy i to dzięki lewactwu i w tedy cała nadzieja w rasie żółtej która wiedząc jak się kończy multi-kulti nie doprowadzą do tego i odzyskają planetę i uratują resztki białej rasy i mam nadzieje że nie będą to lewaki bo żółta rasa upadnie i na planecie znowu będzie średniowiecze dzięki panom arabom

Wymień paru lewaków z czasów Imperium Romanum...
 

DeletedUser15570

Guest
0_0_1075134310_Lewaki_przez_slashear_middle.jpg
 

DeletedUser

Guest
Gdzie jest moderacja? Dyskusja zmierza w dość dziwnym kierunku...
 

DeletedUser15227

Guest
Gdzie jest moderacja? Dyskusja zmierza w dość dziwnym kierunku...

To luźna dyskusja w dziale w którym można takowe toczyć. Chcesz nam ograniczyć wolność do zbaczania z tematu? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To luźna dyskusja w dziale w którym można takowe toczyć.
Dlaczego, więc zamknięto temat pt. "Teraźniejszy stan rzeczy" założony przeze mnie - skoro jest to dział, w którym takowe rozmowy można toczyć?
Chcesz nam ograniczyć wolność do zboczenia z tematu?
A mi można było? Zboczenia nie są bynajmniej dobre, więc radziłbym założyć temat, w którym poruszyłbyś takie kwestie.
 

DeletedUser3

Guest
Słuszne uwagi na temat tego o czym ten wątek właściwie jest.
Bardzo proszę o powrót do meritum, tj. zamachu w Nicei.
 

DeletedUser15227

Guest
A mi się wydaje, że temat można zamknąć. Już został przewałkowany. Nic nowego się nie dowiemy :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
W sumie racja, temat już zboczył za daleko od głównego tematu tego tematu ^^ (z powodu takiego, że nasz język jest bogaty to trochę to zmienię :p).

W sumie racja, temat zboczył za daleko od głównej tematyki tego wątku. :)
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry