Zakończenie gry - Duży i Zły/ZimnyDante

Wszystko ma swój początek i koniec. Po ponad 5 latach gry doszedłem już tego że wystarczy mi gry, która z każdym kolejnym tygodniem coraz bardziej zmienia się w jakiś koszmarek P2W a przestaje być FoE w jakie zaczynałem grać. Dwa tygodnie temu włączyłem likwidacje głównego miasta, i dziś, gdy już za kilka godzin wyparuje te kilka lat gry, nie odczuwam żalu. Pierwotnie jako Jadowity, potem jako Duży i Zły poznałem wielu ciekawych ludzi. Niestety nie zdążyłem się pożegnać, wątpię czy wchodzą tu na forum te osoby, jednak chciałem je pozdrowić.
Karol07 z JestMoc, serdecznie pozdrawiam, na pewno zrobisz z gildii porządną ekipę.
Pozdrowienia dla prawie całek ekipy Vatos Locos Clan, zwłaszcza dla Bad Bear
Pozdrowienia dla Heroes, mimo wszystko jako ekipa to była moja najlepsza gildia.
Szczególne pozdrowienia dla Czerwonych Serduszek, za sporo przekazanej wiedzy, gdy stawiałem swoje pierwsze kroki w grze.
Oczywiście dotyczy to świata Houndsmoor.

@Grzechu Junior , mimo że mieliśmy często odmienne zdanie, to bardzo miło się z Tobą tu dyskutowało, tak samo jak z @kasia2389 i @Bożka123
Było mi bardzo miło Was wszystkich poznać.
Powodzenia w grze i do może zobaczenie online w innych grach? Kto wie.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Także dziękuje za dyskusje ;) Co prawda odradzam kasowanie kont bo znam wielu co po roku wraca i buduje od zera na nowo :D
ale decyzje trzeba szanować ;) Trzymaj się ciepło
 
Do góry