Zaginione łotry

Status
Zamknięty.

Matti. gda

Szlachcic zagrodowy
Witam.
Wyswietla ze mam 62 łotrow, Naliczyłem na pasku 38 lub 30 jesli 8 wrzuce do okienka walki.
Dlaczego kontuzjowane łotry nie ukrywaja sie i zamiast nich nie wskakuja zdrowe do paska? Moim zdaniem jest to bład.
Chyba nie musze wszystkich wytłuc by te ukryte mi wskoczyły na pasek?
Jesli tak to powinna byc to zmienione by najpierw mozna bylo wykorzystac wszystkie zdrowe łotry, a dopiero pozniej uzywac kontuzjowanych lub poczekac az wszystkie wyzdrowieja

Edit:
4 łotry polegly w WG Teraz na pasku wyswietla mi sie 37 w czym 21 jest zdrowych reszta kontuzjowana. Wyswietla teraz łaczna ilosc łotrow 58sztuk
Screen 2
 

Załączniki

  • Screenshot_20201119-104547.jpg
    Screenshot_20201119-104547.jpg
    146,2 KB · Wyświetlenia: 19
  • Screenshot_20201119-111552.jpg
    Screenshot_20201119-111552.jpg
    135,5 KB · Wyświetlenia: 18
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Dlaczego kontuzjowane łotry nie ukrywaja sie i zamiast nich nie wskakuja zdrowe do paska? Moim zdaniem jest to bład.
To nie jest błąd tylko traktowanie graczy jako idiotów, którzy mając zdrowe jednostki będą leczyć chore, dlatego wyświetla 20 zdrowych i WSZYSTKIE chore.
 
Taa, walcząc trochę więcej dochodzi się do sytuacji, gdy masz na pasku same chore jednostki, mające po 1-2 kratki, właśnie po to, żeby je uleczyć za diamenty, a setki zdrowych jednostek pozostaje w ukryciu.
 

Fatherland

Książę
To chyba nie gramy w tę samą grę, bo ja zawsze mam dostępne 20 jednostek i zwisa mi ile się dalej pokazuje chorych jednostek.
 

Matti. gda

Szlachcic zagrodowy
Jesli tak jest ze zawsze jest 20 zdrowych dostepnych to spoko, Tez mam gdzies ile jest niedysponowanych
 

Mark R

Wójt
Temat rzeka.
Od kilku lat się zastanawiam po co przy wyborze jednostek widzę kilkadziesiąt uszkodzonych jednostek, podczas gdy mam ich naprawdę sporo (np. łotry -20 tys.)
Już tyle razy temat wyboru wojska był poruszany że wstyd że jeszcze z tym nic nie zrobiono.
Dlaczego gra nie prezentuje wszystkich jednostek danego typu jako jeden obrazek z podpisem z ogólną liczbą posiadanych tychże jednostek. Po najechaniu kursorem na "portret" konkretnej jednostki wyskakiwał by dymek z liczbą jednostek w pełni zdrowych i tych nadgryzionych.
Takie czy inne pomysły na temat usprawnień wybory armii pojawiają się co trochę, a tymczasem nadal przewijamy kilometrowe listy jednostek gdzie połowa po serii w GPC, widoczna jest jako uszkodzone, a tym czasem kilkanaście tysięy zdrowych jednostek czeka gdzieś w próżni i ich nie wyświetla.
 
Status
Zamknięty.
Do góry