Zaginiona Arka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18856
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18856

Guest
Witam, logujac sie wvzoraj do gry zauwazylem puste miejsce w moim miescie. Z nieznanych przyczyn znilnela moja 4 poziomowa arka. Bardzo prosze o pomoc w jej odzyskaniu. Kazdy dzien bez tej perly to strata dla mnie i dla gildii, a nie chce byc poszkodowany przez blad w grze.

Niestety nie moglem umiescic tego tematu w pomocy technicznej.
Pozdrawiam Dnroc
 

kasia2389

Arcyksiążę
ON już jej szuka:
res_cf343630ae25ba18afa38792727e2303_full.jpg



Prawoklik na ekranie gry, wybrać Support, na nowym ekranie kontakt z nami a dalej podążaj za białym królikiem.
 

DeletedUser18856

Guest
Zapewne, ktoś włamał się na konto twe i usunął arkę.
Faktycznie mam ostatnio problem z gasnacymi sesjami... Mimo wszystko dostep do swojego konta mam tylko ja. Nie loguje sie w sieciach pubkicznych. Korzystam tylko z aplikacji w telefonie. Haslo znam tylko ja, a gdyby ktos chcial mi zrobic na zlosc to czemu usunalby tylko arke, ktora nie jest moja najbardziej rozbudowana perla? Wlam odpada. Predzej uwierze w blad w grze, znajomemu z gildii rowniez zniknela ta sama perla. Tylko, ze ta jego byla na 34 poziomie. Zdaje sie nawet, ze mielismy problem z tymi perlami tego samego dnia.
 

DeletedUser18856

Guest
Wlasnie mi i samaelowi. Odzyskalismy arki- surowce i plany na budowe rusztowania. Poziomy nie beda przywrocone:
Proszę bardzo.
Przykro mi, lecz jest to jedyna forma pomocy jaką możemy udzielić w tego typu sytuacjach. Nie możemy zwracać ani poziomów, ani Punktów Rozwoju wydanych na rozwinięcie tej Perły do stany sprzed jej usunięcia.

Pozdrawiam
Zyleta1991
Forge of Empires Team

Kiedys za usuniete krakeny zwracaliscie poziomy, co sie od tamtego czasu zmienilo?
 

kasia2389

Arcyksiążę
O ile usunięcie było celowym działaniem zalogowanego użytkownika, to, to co otrzymałeś jest aż za nadto, ale jeśli wynikało z błędu programu to należy się zwrot arki w stanie z przed usunięcia. W drugim przypadku proponuje złożyć procedurę reklamacyjną, zapewne by zwrócić poziomy potrzebna jest decyzja wyższego poziomu suportu.
Generalnie dyskusja z zespołem wsparcia technicznego na forum nie ma żadnego sensu.
 

DeletedUser18856

Guest
Niech ludzie widza, jak dziala wsparcie techniczne i czego sie mozna po jego dzialaniu spodziewac.
 

DeletedUser18856

Guest
A co było przyczyna? Czy już wiadomo?
Przyczyna bylo usuniecie perly przeze mnie. Co jest niemoiwe:
- trzeba wybrac budynek, wybrac opcje jego usuniecia i ja zatwierdzic (ciezko to zrobic przypadkowo),
- telefon mialem w kieszeni. Nie ma opcji o wlamie.

Po ostatniej wiadomosci od gma, ktora tu zamiescilem, moj ticket zostal zamkniety. Napisalem kolejnego z argumentacja o zwrot utraconych poziomow. Gildia pomogla.mi odzyskac 2 z 4 (wiadomo 4 poziomy to niewiele, jednak miej a nie miej). Kolega z gildii tego samego dnia rowniez stracil ARKE. Tylko, ze ta jego byla na 34 poziomie. Zwrot dostal podobny do mojego.... Plany i surowce na wybudowanie nowej.

Ktos polecil mi zlozyc reklamacje. Jak ona mialaby wygladac i gdzie ja wyslac? Rozumiem, ze pisanie do dzialu technicznego nie ma sensu...
 

DeletedUser14806

Guest
Ale jak to się przyzwyczaić? Znikneła mu perła i jest pewny że to nie on ją usunął...więc co czary mary i zamykamy temat? Tak się graczy traktuje? Moim zdaniem powinni to dokładnie sprawdzić i jeśli faktycznie nie kłamie to powinnien odzyskać to co stracił bo to błąd gry a nie jego wina.
 

DeletedUser18333

Guest
Po ostatniej wiadomosci od gma, ktora tu zamiescilem, moj ticket zostal zamkniety.
Skoro go Pan zamknął to nie mogło się stać inaczej prawda?

Nikt nie udzieli tutaj Panu informacji odnośnie Pana konta aby osoby nieupoważnione nie miały do tego wglądu.

Jeżeli uważa Pan, że ktoś się włamał na konto to po pozytywnym rozpatrzeniu sprawy i tak procedura jest taka sama - zwrot planów i towaru. Konto nie zostało odpowiednio zabezpieczone, bądź było używane w niezabezpieczonej sieci.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jeżeli uważa Pan, że ktoś się włamał na konto to po pozytywnym rozpatrzeniu sprawy i tak procedura jest taka sama - zwrot planów i towaru. Konto nie zostało odpowiednio zabezpieczone, bądź było używane w niezabezpieczonej sieci.
To jest wiedza elementarna.
Zapewne Dmocowi chodzi o ewentualność błędu programu, a nie celowego działania osób pierwszych, drugich jak i trzecich, ale jak słusznie zauważyłeś, a o czym już wcześniej pisałem, jest tylko jedna droga, trzeba podążać za białym królikiem, bo na forum to tylko gorzkie żale.
Ostatecznie nic nie zabroni otwarcia następnego zgłoszenia, należy ufać osobom pracującym w zespole wsparcia technicznego, że sprawę wyjaśnią, zwłaszcza zgłaszającemu.
 

DeletedUser11629

Guest
Ale jak to się przyzwyczaić? Znikneła mu perła i jest pewny że to nie on ją usunął...więc co czary mary i zamykamy temat? Tak się graczy traktuje? Moim zdaniem powinni to dokładnie sprawdzić i jeśli faktycznie nie kłamie to powinnien odzyskać to co stracił bo to błąd gry a nie jego wina.
Taaaa, no ja byłabym daleka od takich rygorystycznych stwierdzeń, że "jest pewny". Co napisał tu na forum, a co się rzeczywiście stało, to nikt z nas się nie dowie. Już był tu niejeden, który się stanowczo odwoływał od bana za nierozwinięte konto, które od dwóch lat tkwiło w żelazie z jednopoziomowym Zeusem. Ja na support w tej materii nie mogę narzekać - oddają pięknie błędnie skasowane przeze mnie budynki, których się trochę nazbierało przez kilka lat (raz tylko studni nie oddali, ale ok, mieli prawo, mój błąd). Więc powstrzymajmy tą falę hejtu do przypadków rzeczywiście na to zasługujących.
 
Status
Zamknięty.
Do góry