Zadania powtarzalne - limit

Status
Zamknięty.

karuzelazmadonnami

Szlachcic zagrodowy
Czy są przewidziane zmiany w związku z nałożonym limitem?
Wielu graczom, którzy latami budowali swoje miasta pod zadania powtarzalne ten limit bardzo zaszkodził i musimy zmienić cel naszej gry :).
Chciałabym wiedzieć czy góra rozmawia na ten temat czy to zamknięte sprawa? Chociaż czy planowane jest podniesienie limitu?

Wiem, że wątek już był, ale nikt kto mógłby wiedzieć więcej nie udzielił tam odpowiedzi... :(
Was gracze chciałam zapytać czy może pisaliście do supportu i czegoś udało wam się dowiedzieć?
 

mastika

Wicehrabia
Limit jest nałożony na przewijanie zadań powtarzalnych przyciskiem "przerwij" i wynosi 2000 na 24h. Gdybyś przykładowo chciała wykonywać tylko zadania "zapłać x młotków i zapłać x kasy", to na dobę można ich zrobić lekko ponad 300 :)
 

chemik12

Wicehrabia
Limit jest nałożony na przewijanie zadań powtarzalnych przyciskiem "przerwij" i wynosi 2000 na 24h. Gdybyś przykładowo chciała wykonywać tylko zadania "zapłać x młotków i zapłać x kasy", to na dobę można ich zrobić lekko ponad 300 :)
Wszystko zależy ile zadań masz w danej epoce. Przykładowo u mnie na zmianę mam ustawione w jednej linii zbierz młotki lub monety, w drugiej robię przyjęcie (czyli to zadanie co podajesz). Jestem w postępie. Zadanie przyjęcie wypada co szóste. Czyli mogę zrobić co najmniej 400 zadań powtarzalnych , resztę przewijając...
 

karuzelazmadonnami

Szlachcic zagrodowy
Nie mam pojęcia czy zmieniać epokę... Jest wielu graczy którym nie pasuje limit, ale niestety brak jakichkolwiek informacji od góry... Nawet nie wiemy czy są prowadzone rozmowy na ten temat...
 

linuxgeek

Baronet
Dobre pytanie. Nie po to sie latami buduje miasto zeby nagle moc robic 333 zadania powtarzalne. To jakas kpina z porzadnych ludzi. Anwar Dalati sie w grobie przewraca jak patrzy z gory na poczynania "mlodych wilczkow" z innogame$.
 
Dla normalnego człowieka który nie traktuje gry jako głównego celu swojego życia ten limit jest bardzo ciężko osiągalne. 95% graczy nawet by to nie odczuło w wypadku gdyby był niższy o połowę. Dla mnie super rozwiązanie które hamuje no-life'ów :)
Nie do końca się z tobą zgodzę. Ja gram głownie w weekendy. Zbierając w trakcie tygodnia produkcję i monety mam do dyspozycji w weekend sporo zasobów. Przy obecnym limicie "wydanie" ich wszystkich w postaci zadań powtarzalnych staje się niemożliwe. A co dopiero jak wpadną dodatkowo pr`y za walki i inne bonusy z pereł.
Ustawianie miasta pod strategię towarową traci jak dla mnie większy sens. Ten limit jeszcze bardziej przekieruje grę na walki czyli auto klikanie, bo nagród z CF będzie za mało. Zdaje się, że Latająca Wyspa miała być takim ukłonem w stronę pokojowych, okazjonalnych graczy, ale wyszło jak wyszło.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czy są przewidziane zmiany w związku z nałożonym limitem?
Wydaje się, że w najbliższym, dającym się określić, czasie żadne zmiany nie są przewidywane, więcej, prawdopodobnie nie są prowadzone żadne prace związane z nałożonym limitem.
Taka jest moja opinia.
Supporcie. Jeżeli zakazują wam rozmów na ten temat mrugniecie dwa razy. Niepokoję się, czemu milczycie.
Oogknipper.gif

Prawdopodobnie, ponieważ nic do powiedzenia nie mają, ponadto forum nie jest kanałem do kontaktów z suportem. Nawet, czemu się nie dziwię, Natka zamilkła.
 
Ostatnia edycja:

midh

Wójt
zachodze w glowe - bo juz nie raz przeczytalem o miescie pod zadania powtarzalne - co to znaczy ?
chf na 80 podnosi kazdy wiec rozumiem ze wyzej tak ? jeszcze cos decyduje o takim miescie ?
dla mnie to jakas bzdura - ktos cos klepnal, drugi powtorzyl i mamy profil miasta pod zadania powtarzalne

oczywiscei slyszalem o ludziach w zelazie czy wczesnym ktorzy przy wysokim chf i co wazne jakims klikaczu nabijali sobie setki pr dziennie ale to taka zabawka dla poczatkujacych
 

dawid17612

Hrabia
---> Miasto pod zadania powtarzalne <-----
jest to miasto które posiada CHF na 80lvl. i dostaje 500% więcej z misji niż normalnanie, co 20 lvl. rośnie o kolejne 100%

jeżeli masz duże zbiory i cchesz szybko się rozwinąńć w krótkim czasie robisz takie własnie miasto.

przez jeden dzień robisz zadania powtarzalne oraz zapisujesz sobie ich kolejność przeważnie jest 10-12 misji, w kółko takie same.
potem w trakcie zbiorów możesz zrobić nawet 20 misji, ponieważ robisz te misje które ci pasują z tych 10-12 a pozozstałe "powtarzalne "
pomijasz bo przecież znasz kolejność.

Dzięki temu zbierasz bardzo dużo Towarów, złota, młotków, oraz czasami paczki PR i diaksów.

ja robiłęm tak w w postępie i zbierałem dziennie ponad 2,500 towarów oraz 50 diaksów, było to dla mnie dobre przegotowie zapasów towarów przed przeskokiem o 4 epoki na raz.

jak zrobisz chociaż 1 badanie w dziale rozwoju, cała lista zadań się zmienia i musisz zapisywać sobie kolejność jeszcze raz.

przykład :
nagroda Losowa : 35 diaksów
CHF na 80 lvl. i dostajesz 210 diaksów
 
Nie pytałem o to co dają zadania powtarzalne bo to wiem a o to co budowało się w mieście pod nie. Nie jestem graczem nastawionym na zadania powtarzalne stąd pytanie. Oczywiście mam CHF, przyszedł po innych ważnych dla mnie perłach czas na wystawienie tej perły i wystawiłem ją w ciągu niespełna miesiąca do 80vl tak niejako przy okazji, będę miał potrzebę to podniosę ją do 100 czy 120 w bardzo krótkim czasie.
Czytam tutaj ale nie tylko tutaj, że gracze latami budowali miasto pod te zadania powtarzalne i chciałbym wiedzieć jak to budowanie wyglądało i co w tym czasie budowali, po prostu co przez to rozumieją :D


jeżeli masz duże zbiory i cchesz szybko się rozwinąńć w krótkim czasie robisz takie własnie miasto

Takie to znaczy jakie? Większość przeciętnych graczy ma CHF na 80lvl ale nawet Ci przeciętni nie budują tej perły latami.
Oczywistym jest, że to budowanie podobnie jak inne aspekty gry były bardzo przyjemne, przecież to gra czyli rozrywka.
 
Ostatnia edycja:

dawid17612

Hrabia
głównie chodzi o budynki które dają ci dużo bonusów, i zbiorów, jak masz mało zbiorów, to i mało zadan zrobisz.
oraz wolne miejsce pod budynki, i np. jak się trai misja wyprodukuj 10 razy produkcje 8h, to już wcześniej sobie to przygotujesz.
 
głównie chodzi o budynki które dają ci dużo bonusów, i zbiorów, jak masz mało zbiorów, to i mało zadan zrobisz.
oraz wolne miejsce pod budynki, i np. jak się trai misja wyprodukuj 10 razy produkcje 8h, to już wcześniej sobie to przygotujesz.

Czyli piszemy o każdym jednym mieście, nawet nie wiedziałem, że buduje miasto pod zadania powtarzalne :D
Potem sie dziwicie, że support i administratorzy nie traktują tego co piszecie poważnie, nie mogą.
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Czyli piszemy o każdym jednym mieście, nawet nie wiedziałem, że buduje miasto pod zadania powtarzalne :D
Potem sie dziwicie, że support i administratorzy nie traktują tego co piszecie poważnie, nie mogą.
Nie każdy stawia budynki produkcyjne, bo nie są potrzebne, jak się zadań nie robi.
Jest zadanie "ukończ 6 razy produkcję 24h", to gracze stawiają w mieście np. 300 budynków produkcyjnych i zbierają 6 robiąc zadanie, za chwilę kolejne 6 i tak 50 razy dziennie.
Oczywiście to tylko przykład, bo pod różne zadania można różnie miasto budować w zalezności czego zadanie dotyczy. Jak ktoś robi zadanie z płaceniem monet i młotków, to musi w mieście zapewnić odpowiednią ilośc tych monet i młotków, których by w żadnym innym celu nie potrzebował w takich ilościach, jak do zadań powtarzalnych. Już chyba widzisz, że budowa miasta pod zadania to nie tylko budowa CHF na wysoki level.
 

linuxgeek

Baronet
dzejmsbad: dobrze napisane :)
Limit 2000 zadan ma tez swoje plusy. Czas na klikanie zadan mozna wykorzystac w inny sposob.
Zeby ten limit byl sprawiedliwy dla wszystkich graczy to obowiazkowo potrzebne sa tez inne limity.
Obowiazkowo limit wykonywanych walk oraz limit ilosci wrzucanych PR-ow w perly tez powinien zostac wprowadzony.
Wszyscy by mieli rowne szanse wtedy jak w "komunizmie" (czyt. demokracji). :D
 
dzejmsbad: dobrze napisane
Fatalnie napisane, zupełnie bez sensu i w dalszym ciągu nie odpowiada na moje pytanie.
Skąd taka opinia? Stąd, że poza tym wątkiem są i inne np. "Jak zabić grę" gdzie sporo graczy napisało podobną bzdurę jak autor postu rozpoczynającego tą dyskusje - o budowie latami miasta pod zadania powtarzalne. Pooglądałem miasta graczy, którzy pisali te nonsensy bo byłem ciekaw jak takie miasto wygląda. Głownie atak, ilość kowali lub Opus-ów przeciętna od kilku do kilkunastu to po pierwsze. Po drugie kowal lub inny budynek produkcyjny nie buduje się latami. Po trzecie ciężko w mieście zmieścić 300 kowali, możliwe ale mało prawdopodobne i co najważniejsze to te 300 budynków produkcyjnych przy opcji:
Jest zadanie "ukończ 6 razy produkcję 24h"
pozwalają na 50 przewinięć czyli nie wykorzystuje się limitu. Nie wykorzystuje go również opcja 8 i 4 godzinna. Wniosek taki, że limit niczego nie zmienił.

Zeby ten limit byl sprawiedliwy dla wszystkich graczy to obowiazkowo potrzebne sa tez inne limity.
Obowiazkowo limit wykonywanych walk oraz limit ilosci wrzucanych PR-ow w perly tez powinien zostac wprowadzony.
Są limity, może nie bezpośrednie ale są; w walkach to opór w polach, ilość wojska itp. ilość wrzutek jest ograniczona ilością posiadanych PR i mało kogo stac na 2000 sensownych wrzutek.

Dalej ciekaw jestem co to gracze budowali przez lata tworząc to miasto pod te zadania powtarzalne. Można pokombinować i pościemniać, ale i tak wszyscy wiedzą o co chodzi :D

P.S Mam nadzieje, że nikogo nie uraziło określenie nonsens i bzdura użyte w stosunku do stwierdzenia "miasto budowane latami pod zadania powtarzalne"
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry