Zadania powtarzalne - limit

Status
Zamknięty.

dżejmsbąd

Wicehrabia
No cóż, PiotruśPan nie ma swojego zdania, tylko neguje wszystko, co inni napiszą, nawet fakty neguje swoimi opiniami :?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Cóż, wreszcie poznaliśmy zdanie @PiotruśPan na temat GRY, bo do tej pory dzielił się z nami głównie opiniami na temat naszych opinii (i naszych możliwości intelektualnych, ale to szczegół). Nie będę zamieszczała cytatów z tej wypowiedzi, by po edycji cytowanych postów nie zarzucono mi manipulacji. Nie będę także go komentować, bo w przeciwieństwie do autora, nie uważam użytkowników forum za głupców i jestem pewna, że każdy jest w stanie sam ocenić te "argumenty".
Jeżeli chodzi o odpowiedź na pytania zadane przez autora tematu, to chyba nikt z nas nie jest w stanie na nie odpowiedzieć, żeby nie złamać poniższego punktu regulaminu forum
" Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez obsługę gry lub forum powinny być zgłaszane poprzez support, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu. " i/lub jego wolnej interpretacji. Ogólnie obowiązuje zakaz dzielenia się na forum rozmowami z obsługą gry.
Limit został wprowadzony po zasadniczej zmianie sensu zadań powtarzalnych. Do tej pory wykonywanie zadań wymagało działania gracza w ramach gry. W epoce Wenus wprowadzono zadania, które już tego nie potrzebują i aż proszą o użycie klikera (nikogo nie namawiam, sama nie używam). Nie znam przyczyny takiego "udoskonalenia" i nie będę snuła domysłów.
NRN
 

midh

Wójt
toczycie tu jakies bzdurne dyskusje o pierdolach, minimalnie albo i wcale nie zmieniajacych rozgrywke w foe, dotyczaca garstki ludzi wlasciwie bardziej dla zasady niz chcac cokolwiek zmienic, bo zmiany powrotne sa malo realne
prawdziwym problemem rozprzestrzeniajacym sie jak zaraza sa boty
po raz pierwszy dotknelo mnie to osobiscie bo do tej pory tez sadzilem, ze to incydentalne zjawisko

teraz juz wiem- jesli inno nie znajdzie szczepionki to gra umrze, powoli z miesiaca na miesiac bedzie sie zmniejszac ilosc graczy, bo nikt normalny nie bedzie uczestniczyl w zawodach, w ktorych jesli nie oszukujesz nie masz nawet teoretycznych szans, parametry ataku, szybkosc bicia jest bez znaczenia - kilku cwaniakow po prostu siedzi i wybucha smiechem przejmujac kolejne sektory na gpch
 
Gość, który rozpoczął wątek zadał trzy pytania poparte „argumentem” o budowie miasta pod zadania powtarzalne. Wszyscy mogący udzielić odpowiedzi to olali, spojrzeli i postanowili udzielić odpowiedzi jak już skończy budować to miasto. Udało się ustalić, że nie ma czegoś takiego jak miasto budowane pod zadania powtarzalne ale musiałem spytać jak się takie miasto buduje by dyskusja poszła w tym kierunku i pozwoliła to ustalić. Po ustaleniu powyższego nagle okazało, że to nie chodzi o budowanie miasta a o strategię, polegającą o dziwo na wybudowaniu CHF i trzaskaniu zadań powtarzalnych. Strategii jest oczywiście kilka, każdy wymyślający tworzy coś innego sprowadzającego się do wybudowania CHF i trzaskania zadań powtarzalnych ale są poważne, zasadnicze różnice w tych strategiach np. epoka, nick gracza itp.
Ja jak wspominałem pisze rozrywkowo dopytując się początkowo o tę budowę a teraz o te strategie. Odpowiedzi są takie jakie muszą być kiedy ktoś pisze jak się budowało to miasto albo opisuje tę strategię :D
Nie będzie odpowiedzi - ja ich udzielić nie mogę i pozostaje mi się pośmiać a Ci co mogą odpowiedzieć też się uśmiechają. Zlikwidować limit bo gracz w brązie będzie musiał zmienić strategię. Gracz w brązie zmienia strategie! No jak się nie śmiać? Nie sam a z kolegą muszą zmienić. Na dodatek wiadomo, że jest to nieuczciwe, fioletowe i pistacjowe, chociaż nie wiadomo dlaczego tak uważamy, ale po co uzasadniać, wyrażamy przecież opinie i skoro tak uważamy to już przez to staje się to faktem.
Gracz który pisze, że wyrażam opinie powołując się na FoE i Hepler-a i odsyłając do nich a uważający, za fakty to co mu się wydaje musi być świadomy, że to mało poważne.
Możemy podyskutować czy to co podaje FoE bądź Hepler to opinie ale nie zbliża nas to do odpowiedzi i jak już pisałem przy takim podejściu nikt was nie będzie traktował poważnie.
Czy Piotruś walczy z całym światem – nie :D jeden to gość, którego spytałem na privie dlaczego odpowiada skoro nie wie i nie ma obowiązku po tym jak dotarliśmy do truskawek, kiedy to pisał jak wybudować miasto pod zadania powtarzalne, inny pamięta, że w innym wątku ubawił nas sporymi wyliczeniami i porównaniami i to ja zwróciłem mu uwagę, że Arka daje pięć razy więcej towaru jak przyjął do wyliczeń. Tak mu się wydawało bo nie doczytał, że każdego towaru, posty pozmieniał ale uraz został, ostatnio przeczytałem wynurzenia wyrażające opinie o mnie bo dzierlatka nie doczytała albo nie zrozumiała, że zlewam opinie na swój temat, nie piszę o graczach z którymi piszę i o których wy piszecie.
Jeżeli posty nie dotyczą tematu zgłaszać i po problemie.
Niech ktoś siądzie powtórzy pytania i napisze , że w związku z wprowadzonym limitem kilku graczy musiało zmienić strategię polegającą na… i w związku z tym poniosło straty bo…
Czy padną odpowiedzi na postawione na początku pytania bardzo wątpię, natomiast jeśli wystąpiły i poza opiniami ze straty były duże i truskawkowe, będzie sensowne ich uzasadnienie support/administratorzy będą zmuszeni do tego by się ustosunkować, przynajmniej do tych strat a to będzie postęp.
Pokażcie, że macie racje i zmuście sensownymi, rzeczowymi argumentami do odpowiedzi tych którzy tych odpowiedzi mogą udzielić.
Na razie bijecie piane, zmuszacie administratorów do usuwania postów bo piana się przelewa a mnie toto loto, ale nie napiszę gdzie :D

midh bravo, może w końcu dotrze
 
Ostatnia edycja:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
jesli inno nie znajdzie szczepionki to gra umrze, powoli z miesiaca na miesiac bedzie sie zmniejszac ilosc graczy, bo nikt normalny nie bedzie uczestniczyl w zawodach
Jest regulamin, którego zapisy powinny być przestrzegane. Jest ekipa, która ma za zadanie egzekwowania jego zapisów. Tylko tej szczepionki wciąż nie możemy się doczekać. Na temat botów powstało już wiele wątków i napisano odpowiednio więcej postów. Niezależnie od tego, co na ten temat myśli jakiś podrostek, to nie jesteśmy w stanie niczego wyegzekwować. Kolejne posty na ten temat, to jak wcześniej to określiłam, klasyczne bicie piany. Jeżeli osoba odpowiedzialna za grę nie podejmie działań, to przyszłość FoE będzie zgodna z Twoimi przewidywaniami i nie pomoże zwiększenie budżetu na reklamy.
Tylko... jaki to ma związek z tematem?
 

Blade1984

Książę
Piotrusiu ja sie przyznałem do swojej pomyłki, Ty zaś nawet kiedy przytoczyc twoje własne słowa to albo twierdzisz że to nie Ty napisales, jak Ci udowodnic że jednak Ty to piszesz że dotyczylo czego innego, a jak to nie pomoże to siegasz po swoją najpotężniejsza broń czyli tekst "czytajcie ze zrozumieniem". Takie poważne argumenty zawsze przedstawiasz ze trudno je odeprzeć ;) szkoda tylko że opieraja sie glownie to obserwacji, a z tą jak widzimy bywa różnie, tak jak z tymi obozami co oszukuja z wyczerpaniem i nie działają, to tak jak mamy sobie bzdury wytykać.
 
Ostatnia edycja:
Medal ci się należy, bo się przyznałeś. A ja nie pamiętam co tam pisałem w innym wątku sporo wczesniej na inny temat, przejrzałem ten wątek i stwierdziłem, że nic takiego w tym temacie nie pisałem. Masz oba pełne cytaty powyżej i teraz możesz zasłużyć na drugi medal pisząc, że nie są sprzeczne a reszta jest bez znaczenia. Oba cytaty dotyczą czegoś innego ciężko by były sprzeczne. Jak napisałeś poniżej nie potrafisz tego ocenić to ocenia inni, dlatego wskazałem, że są wyżej.
Faktycznie to co podaje FoE czy Hepler to obserwacje. co do obozów to tradycyjnie: czytaj. że zrozumieniem, jak trzeba to dwa, trzy razy.

o pierdolach, minimalnie albo i wcale nie zmieniajacych rozgrywke w foe
tylko cytat ale warto przeczytać całość tego co napisał :)
 
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
A to czy sa sprzeczne to juz czytajacy ocenia, ty przeciez wiadomo że napiszesz tak zeby tylko wyszlo na twoje. Może najpierw sam przeczytaj dwa, trzy razy to co napiszesz.
 
Ostatnia edycja:
Tak będziesz bez końca ciągnął :( Znalazłeś na forum dwa cytaty, które uważasz, że są sprzeczne, są wyżej w całości. Napisz co jest w pierwszym i dotyczy tego tematu i czy się z tym zgadzasz a potem to samo z drugim, co jest napisane, czy dotyczy tego tematu i czy się zgadzasz. Na razie uważasz, napisz uzasadnij i wtedy może to nabierze sensu, zobaczymy. Na razie uważasz i kręcisz się w kółko.

Ułatwię ci to
W krótszym cytacie jest:
- Gry to nie zabije,
- nie będzie miało żadnego wpływu na rozgrywkę
- ucierpi kilku graczy którzy korzystali
- było to ich sposobem na grę
co w tym drugim cytacie przeczy jakiemuś z tych stwierdzeń?
wybierz sobie stwierdzenie i z drugiego cytatu dodaj fragment, który mu przeczy.
 
Ostatnia edycja:
To jest proste pytanie nie tłumaczenie i co nie potrafisz wskazać, odpowiedzieć?
Wiem, że nie można :D
Dalej kręć się w kółko za swoja opinia jak za ogonem.
 

Marik

Książę
A ja się dziwiłem że support forum nie czyta, nie dziwie się skoro 90% postów w tym temacie to kłótnia dzieci, która nic nie wnosi. Nie obrażając nikogo to po prostu tak wygląda, jakby zostawić te ważne wnoszące coś posty, to spokojnie zmieściłyby się na 1 stronie na nie na 5 jak jest obecnie.
 

Blade1984

Książę
szkoda że trzeba tłumaczyć ci twoje własne słowa, skoro wg ciebie limit nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę to czemu go wprowadzono? otóż wg twoich przypuszczeń dlatego że Inno zależy by gracze nie siedzieli w jednej epoce i nie robili tysięcy zadań powtarzalnych, dzięki czemu zaleją rynek towarami, czyli jednak limit wpłynie na rynek surowców, a więc na rozgrywkę.
Putin12
masz w pełni rację, dlatego czas to skończyć. Jedni są za limitem, inni przeciw, a czy Inno coś z tym zrobi, to już wie chyba tylko zarząd.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Może kogoś zaskoczę tym stwierdzeniem, ale bardzo nie lubię zamykać wątków, które są w dziale dyskusji. Jednak podzielam wrażenie powyżej, że ten temat już dawno zszedł na jakieś dziwne tory, a poza tym argumenty w nim padające są ciągle te same. Dlatego myślę, że pora "skrócić cierpienia", bo nikt nic nowego tutaj już raczej nie wniesie. Jeśli kiedykolwiek cokolwiek będzie miało być zmienione w kwestii limitów to na pewno pojawi się stosowne ogłoszenie na forum. A póki co to nikt nic nie wie.

Jeszcze tylko odniosę się do tego stwierdzenia:
To nie programiści wymyślają grę, tylko ucieleśniają pomysły graczy z naszego forum, które im nasz support przekazuje ;)
- ja domyślam się, że to była ironia, mam tylko nadzieję, że inni nie przyjmą tego za pewnik i nie będą narzekać, że tak jednak nie jest ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry