Zadania powtarzalne - limit

karuzelazmadonnami

Szlachcic zagrodowy
Czy są przewidziane zmiany w związku z nałożonym limitem?
Wielu graczom, którzy latami budowali swoje miasta pod zadania powtarzalne ten limit bardzo zaszkodził i musimy zmienić cel naszej gry :).
Chciałabym wiedzieć czy góra rozmawia na ten temat czy to zamknięte sprawa? Chociaż czy planowane jest podniesienie limitu?

Wiem, że wątek już był, ale nikt kto mógłby wiedzieć więcej nie udzielił tam odpowiedzi... :(
Was gracze chciałam zapytać czy może pisaliście do supportu i czegoś udało wam się dowiedzieć?

mastika

Baron
Limit jest nałożony na przewijanie zadań powtarzalnych przyciskiem "przerwij" i wynosi 2000 na 24h. Gdybyś przykładowo chciała wykonywać tylko zadania "zapłać x młotków i zapłać x kasy", to na dobę można ich zrobić lekko ponad 300 :)

chemik12

Wójt
Limit jest nałożony na przewijanie zadań powtarzalnych przyciskiem "przerwij" i wynosi 2000 na 24h. Gdybyś przykładowo chciała wykonywać tylko zadania "zapłać x młotków i zapłać x kasy", to na dobę można ich zrobić lekko ponad 300 :)
Wszystko zależy ile zadań masz w danej epoce. Przykładowo u mnie na zmianę mam ustawione w jednej linii zbierz młotki lub monety, w drugiej robię przyjęcie (czyli to zadanie co podajesz). Jestem w postępie. Zadanie przyjęcie wypada co szóste. Czyli mogę zrobić co najmniej 400 zadań powtarzalnych , resztę przewijając...

karuzelazmadonnami

Szlachcic zagrodowy
Nie mam pojęcia czy zmieniać epokę... Jest wielu graczy którym nie pasuje limit, ale niestety brak jakichkolwiek informacji od góry... Nawet nie wiemy czy są prowadzone rozmowy na ten temat...

Brynhild

Szlachcic zagrodowy
karuzelazmadonnami,z twoim miastem to ten limit tak przeszkadza w rozwoju ze,natychmiast powinni go zlikwidowac :))))

linuxgeek

Baronet
Dobre pytanie. Nie po to sie latami buduje miasto zeby nagle moc robic 333 zadania powtarzalne. To jakas kpina z porzadnych ludzi. Anwar Dalati sie w grobie przewraca jak patrzy z gory na poczynania "mlodych wilczkow" z innogame$.

Busterion

Rycerz
Dla normalnego człowieka który nie traktuje gry jako głównego celu swojego życia ten limit jest bardzo ciężko osiągalne. 95% graczy nawet by to nie odczuło w wypadku gdyby był niższy o połowę. Dla mnie super rozwiązanie które hamuje no-life'ów :)

Hugo Martins

Szlachcic
Dla normalnego człowieka który nie traktuje gry jako głównego celu swojego życia ten limit jest bardzo ciężko osiągalne. 95% graczy nawet by to nie odczuło w wypadku gdyby był niższy o połowę. Dla mnie super rozwiązanie które hamuje no-life'ów :)
Nie do końca się z tobą zgodzę. Ja gram głownie w weekendy. Zbierając w trakcie tygodnia produkcję i monety mam do dyspozycji w weekend sporo zasobów. Przy obecnym limicie "wydanie" ich wszystkich w postaci zadań powtarzalnych staje się niemożliwe. A co dopiero jak wpadną dodatkowo pr`y za walki i inne bonusy z pereł.
Ustawianie miasta pod strategię towarową traci jak dla mnie większy sens. Ten limit jeszcze bardziej przekieruje grę na walki czyli auto klikanie, bo nagród z CF będzie za mało. Zdaje się, że Latająca Wyspa miała być takim ukłonem w stronę pokojowych, okazjonalnych graczy, ale wyszło jak wyszło.

kasia2389

Wielki książę
Czy są przewidziane zmiany w związku z nałożonym limitem?
Wydaje się, że w najbliższym, dającym się określić, czasie żadne zmiany nie są przewidywane, więcej, prawdopodobnie nie są prowadzone żadne prace związane z nałożonym limitem.
Taka jest moja opinia.
Supporcie. Jeżeli zakazują wam rozmów na ten temat mrugniecie dwa razy. Niepokoję się, czemu milczycie.

Prawdopodobnie, ponieważ nic do powiedzenia nie mają, ponadto forum nie jest kanałem do kontaktów z suportem. Nawet, czemu się nie dziwię, Natka zamilkła.

Ostatnia edycja: