zadania evantowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10716
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10716

Guest
mam następującą propozycję, otóż może warto dodać do zadań eventowych pt. "odblokuj techologię" alternatywę np. "lub wydaj x punktów rozwoju", wiele osób nie chce przechodzić do wyższej epoki, niezależnie w której się znajdują, bo zapewne są wielbiciele każdej... :) takie przepychanie na siłę jest źle odbierane i denerwuje graczy, którzy po prostu przestają uczestniczyć w eventach, w każdy jest takie zadanie, w tym obecnym nawet 2... w takim tempie, nawet jeśli ktoś omijał po drodze co się dało na drzewku, do eventu letniego będzie już zablokowany i na siłę będzie musiał przejść do wyższej epoki... ja naprawdę rozumiem, że każda epoka jest lepsza od poprzedniej i każdemu zależy na dostaniu się coraz wyżej na drzewku... ale wszyscy wiemy, ze tak nie jest... kolejne epoki po Przyszłości są coraz gorsze pod wieloma względami... moja propozycja pozwoliłaby na pozostanie w epoce graczom, którzy nie chcą iść wyżej jednocześnie nie rezygnując z wykonywania zadań eventowych

alternatywnym wyjściem mogłoby być poprostu automatyczne zaliczenie zadania, jeśli w epoce w której gracz się znajduje odblokowane są wszystkie technologię :)

zapraszam do komentowania, wyrażania swojej opinii, wytykykania błędów, podkreślania zalet takiego rozwiązania :)
 

DeletedUser10716

Guest
spoko, nie spojrzałem na pomysły :) ale to dowód na to, ze różni gracze mają takie samo zdanie na ten temat xD
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
W przyszłości tematy przedstawiające różnorodne pomysły związane z działaniem gry prosimy umieszczać w dziale "Pomysły".

Ten temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry