Drozdobrody: Czesć

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19404
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19404

Guest
Hej, jestem Jakub i mam 22 lata.
Grałem 1,5 roku w Elvenar, jednak stał sie nudnawy.
Do FoE podchodziłem sceptycznie, bo wiadomo jaka jest, jak to zwyklem mówić, firma inno G.
Jednak zacząłem grać w FoE i bardzo się wciagnalem. Muzyka i efekty dźwiękowe są fenomenalne, wręcz hipnotyczne.
Podczas walk, gra taka muzyka, że człowiek ma wrażenie jakby toczył bitwe 5 armii. Ogólnie lepszy system i wszystko bardZiej dopracowane niż Elven.
A czemu gram? Bo mnie to relaksuje, a trwam właśnie w epizodzie depresyjnym :) pozdrawiam cieplutko
 

DeletedUser19404

Guest
Właśnie oby przeszedł, wtedy skończę grę. Jednak już zdążyłem się trochę zniechęcić po tym obecnym evencie, ponieważ jest bardzo trudne zadanie, dla mnie nie do przejścia- wygrać 5 walk z rzędu lub wpłacić 100 towarów. Skąd ja mam wziąć 100 towarów jak mam każdego po około 5 sztuk? A walk nie ma opcji wygrać walką... Co mam zrobić?
 

DeletedUser19404

Guest
Może miałby mi ktoś jak pomóc z tymi towarami, jak ma nadwyżkę. Gram na Dinegau i jestem w epoce żelaza
 

DeletedUser7795

Guest
@Drozdobrody jak zwykle nie dopracowali eventu. Nie pomyśleli o słabszych graczach, którzy niedawno zaczęli grę...
 

DeletedUser17530

Guest
a co za problem wygrać 5 walk z rzędu? nawet w brązie to da się zrobić bez problemu. ludzie, dla was każde zadanie jest nie do przejścia. jeden płacze, że nie zrobi 20 produkcji, drugi, że nie zrobi walk, inny, że nie ma towarów. Najlepiej, jakby wam wszystkie zadania zaliczali za samo logowanie do gry i po sprawie...
 

DeletedUser19404

Guest
Już sobie poradziłem, bo odkryłem że jest coś takiego jak pladrowanie sąsiadów. Dzięki temu wygrałem 5 walk pod rząd i zaliczyłem te zadanie. Bez tego by mi się po prostu nie udało, utknalbym.
W tym evencie trzeba po prostu planować na zaś
 
Do góry