wyzwiska i prowokacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6739
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł ?

  • TAK

    Głosy: 26 92,9%
  • NIE

    Głosy: 2 7,1%

  • W sumie głosujących
    28
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser6739

Guest
Witam.

Zdarza się, że kogoś splądrujemy raz lub 10 z rzędu i w efekcie splądrowany gracz pisze do nas kilka zdań, wyzwisk itp.
Niektórzy piszą do support-u inni odpisują, by gość przestał nas wyzywać/pisać.
Nie pomagają prośby wysyłane do delikwenta, by ten przestał pisać do nas i wyzywać.
Co robić ?

Otóż można (twórcy gry) zrobić możliwość zablokowania takiego gracza tak jak jest to w innej grze np. World of Tanks.
Jeśli gość wysyła do nas wulgaryzmy itp. klikamy na nick i dodajemy go do ignorowanych. Automatycznie system blokuje mu możliwość pisania do nas wiadomości. Problem jest rozwiązany.

Myślę, że wszyscy wiedzą o co mi chodzi.
Pisałem do support-u i w odp. uzyskałem info, by temat dać na forum-propozycję. Jeśli się pomysł "spodoba" będzie zgłoszony.
Proszę zatem Was o opinie w temacie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
W tym momencie można taką osobę dodać do listy ignorowanych, dodając ją do takowej listy za pomocą czata. Jeżeli dana osoba na czat nie zagląda, można zgłosić to do Supportu.
Faktycznie, byłoby łatwiej, gdyby była, taka opcja, ale te propozycje już padały, np:

http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=4328
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej na tak, ale osobiście dodałabym tu jeszcze jedną opcję - automatyczne zgłoszenie takiej wiadomości do supportu. Robienie screena i wysyłanie przez formularz jest uciążliwe, a tak jedno kliknięcie i z głowy. Przydałoby się to nie tylko w przypadkach korespondencji przekraczającej normy dobrego wychowania, ale również w przypadku reklam 'darmowych' diementów, które w kółko wracają ;)
 

DeletedUser9456

Guest
W tym momencie można taką osobę dodać do listy ignorowanych, dodając ją do takowej listy za pomocą czata. Jeżeli dana osoba na czat nie zagląda, można zgłosić to do Supportu.
Faktycznie, byłoby łatwiej, gdyby była, taka opcja, ale te propozycje już padały, np:

http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=4328

Sam zgłaszałem pomysł z ignorowaniem graczy, i jedyny problem jaki widzę to.

A: Jeśli daną osobę ignorujemy a ona nas nie, to na czacie wciąż może do nas pisać.

B: Wiadomości prywatne czy w masówkach wciąż dostajemy od osoby ignorowanej wiadomości.

http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=7995

Tu jest mój temat, dotyczący ignorowania graczy i jak widać... Zapomniany już nieco...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja chciałam dodać coś, pomysł się juz pojawiał jak to pisze każdy nawet team

Może najwyższa pora ten pomysł w jakikolwiek sposób zrealizować ? ;)
 

DeletedUser3220

Guest
Ja chciałam dodać coś, pomysł się juz pojawiał jak to pisze każdy nawet team

Może najwyższa pora ten pomysł w jakikolwiek sposób zrealizować ? ;)

Jakbym miała jakiś wpływ, to bym dawno taką opcję dodała :)
A tak musimy czekać na ważne i ważniejsze :p
 

DeletedUser6739

Guest
Widzę, że pomysł jak najbardziej na TAK jak również wcześniejsze, te do których link jest powyżej. Pomysł już wcześniej opisywany.
Jednak w suporcie 2014-05-26 15:09:59 napisali mi :
"Propozycje zmian prosimy umieszczać w dziale Pomysłów na forum, chętnie poznamy opinie innych graczy na ten temat.
Jeżeli pomysł się spodoba, to zostanie zgłoszony, lecz to już nie od Nas zależy, czy zostanie w ogóle wprowadzony.
Pozdrawiam,
DamYan
FoE Team ".

:?

- zatem co zrobić by został zgłoszony / PROSZĘ o głosy na TAK lub NIE
POZDRAWIAM WSZYSTKICH GRACZY
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10532

Guest
jak plądrujesz to się należy :p rób swoje towary i nie kradnij i nikt na pewno nie będzie wyzywać proste
 

DeletedUser7261

Guest
jak plądrujesz to się należy :p rób swoje towary i nie kradnij i nikt na pewno nie będzie wyzywać proste

Plądrowanie to jedna z cech tej gry, więc Twoja zdanie nie jest do końca poprawne.

osobiście uważam pomysł za dobry i powinien zostać wprowadzony w życie.
 

DeletedUser

Guest
Plądrowanie to wspaniała cecha. Bo skąd brać inaczej towary? Od sąsiadów :)

A że sobie popiszą to tyle ich :D
 

DeletedUser6739

Guest
jak plądrujesz to się należy :p rób swoje towary i nie kradnij i nikt na pewno nie będzie wyzywać proste

Gdyby wszyscy tak robili jak mówisz byłoby trochę nudno, a pomysł wcale nie potrzebny
"...nie kradnij" - nie cudzołóż itd. :)
A kto tu kradnie i co ? dalszy komentarz zbędny

- - - Zaktualizowano - - -

Plądrowanie to jedna z cech tej gry, więc Twoja zdanie nie jest do końca poprawne.

Podzielam zdanie jednak nie wszyscy o tym wiedzą. Jak również o tym, że przede wszystkim to tylko gra- zabawa!
- i wyzywać kogoś od chu... i ku...w (włączając rodzinę) za to , że splądrujesz mu chatkę (wirtualną kase) - jest jak najbardziej nie na miejscu mówiąc krótko.
Pozdrawiam i proszę o pomoc, by pomysł został zgłoszony do realizacji.
 

chudya

Hrabia
Gdyby wszyscy tak robili jak mówisz byłoby trochę nudno, a pomysł wcale nie potrzebny
"...nie kradnij" - nie cudzołóż itd. :)
A kto tu kradnie i co ? dalszy komentarz zbędny

- - - Zaktualizowano - - -



Podzielam zdanie jednak nie wszyscy o tym wiedzą. Jak również o tym, że przede wszystkim to tylko gra- zabawa!
- i wyzywać kogoś od chu... i ku...w (włączając rodzinę) za to , że splądrujesz mu chatkę (wirtualną kase) - jest jak najbardziej nie na miejscu mówiąc krótko.
Pozdrawiam i proszę o pomoc, by pomysł został zgłoszony do realizacji.

Pomóc może Tobie tylko suport i ewentualnie Ty sam, nie reagując na sfrustrowanych osobników/czki.
Wchodzisz przecież na fora internetowe, to wiesz ilu tam takich jest i niestety swoją agresję przenoszą także tutaj.
W "nagrodę" odwiedzaj ich codziennie.

- - - Zaktualizowano - - -

jak plądrujesz to się należy :p rób swoje towary i nie kradnij i nikt na pewno nie będzie wyzywać proste

Trzeba przyznać, że wypowiedź Twoja jest super prostacka! Od kiedy za coś co ten gracz robi zgodnie z regulaminem, ma być w jakikolwiek sposób karany np. przez jakiejś obelgi?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3876

Guest
(...) Otóż można (twórcy gry) zrobić możliwość zablokowania takiego gracza tak jak jest to w innej grze np. World of Tanks.
Jeśli gość wysyła do nas wulgaryzmy itp. klikamy na nick i dodajemy go do ignorowanych. Automatycznie system blokuje mu możliwość pisania do nas wiadomości. Problem jest rozwiązany.(...)

NIe jestem pewny, czy tak akurat by się to odbywało.
Okej - blokujemy Gracza, ale dalej mamy możliwość ingerencji w jego miasto?
Zresztą po co mam ignorować Gracza łamiącego regulamin?
Oczywiście jestem ZA pomysłem, lecz nieco trzeba by było go dopracować.
Ponadto był bym zwolennikiem rozwiązania, które ignoruje Gracza, ale jednocześnie kara go za złamanie zasad.
;)

jak plądrujesz to się należy :p rób swoje towary i nie kradnij i nikt na pewno nie będzie wyzywać proste
Jak nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz.
 

DeletedUser6739

Guest
shot_003.jpg
NIe jestem pewny, czy tak akurat by się to odbywało.
Okej - blokujemy Gracza, ale dalej mamy możliwość ingerencji w jego miasto?
Zresztą po co mam ignorować Gracza łamiącego regulamin?
Oczywiście jestem ZA pomysłem, lecz nieco trzeba by było go dopracować.
Ponadto był bym zwolennikiem rozwiązania, które ignoruje Gracza, ale jednocześnie kara go za złamanie zasad.
Otóż gram w WOT i jeśli do mnie jakiś gość pisze treść typu ty chu.., ty kur..., twoja matka.... - klikam na jego nick i dodaje go do listy ignorowanych. I o tej pory gość nie napisze do mnie już więcej. Zdarza się, że z takim delikwentem spotykam się w bitwie.
Tu chodzi tylko o blokownie, żeby gość już nie pisał do mnie więcej takiej treści (żadnych wiadomości). Karą już będzie uważam sama niemożność napisania obelg jak go splądrujesz. Będzie tylko wyzywał sobie pod nosem przed monitorem.
2 sposób nie czytać takich wiadomości, ale jak ? Jeśli podświetla ci się, że masz nową wiadomość klikasz w kopertę i mimo to widzisz kto i co pisze.

Trochę zakręciłem załącznikami ale widać wszystko, a co najważniejsze pokazałem jak to jest w WOT.
Większość może zna ale... - po każdej bitwie (w trakcie) klikam na delikwenta i ignoruję. Gość trafia na czarną listę i nie ma opcji wysłania wiadomości on do mnie , a ja do niego. I temat się kończy problem znika sam. Co istotne nie czytam, że jestem poj.... czy też ch..., a moja matka to.....
 

Załączniki

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    511,7 KB · Wyświetlenia: 175
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Emm... no własnie, popieram Szczupaka ;)
Plądrowanie jest jedną z opcji, która ma pozostać w grze. A zawsze znajdzie się takie bałwan, który będzie obrażał wszystkich dookoła, bo plądrują.
A argument, że "nie chcesz takich wiadomości to nie plądruj" jest co po prostu pozbawiony sensu.
Pomyśl, zanim coś napiszesz.

Co do pomysłu - oczywiście jestem za . Chyba nie muszę mówić, dlaczego :)
 

DeletedUser9456

Guest
View attachment 1651
Otóż gram w WOT i jeśli do mnie jakiś gość pisze treść typu ty chu.., ty kur..., twoja matka.... - klikam na jego nick i dodaje go do listy ignorowanych. I o tej pory gość nie napisze do mnie już więcej. Zdarza się, że z takim delikwentem spotykam się w bitwie.
Tu chodzi tylko o blokownie, żeby gość już nie pisał do mnie więcej takiej treści (żadnych wiadomości). Karą już będzie uważam sama niemożność napisania obelg jak go splądrujesz. Będzie tylko wyzywał sobie pod nosem przed monitorem.
2 sposób nie czytać takich wiadomości, ale jak ? Jeśli podświetla ci się, że masz nową wiadomość klikasz w kopertę i mimo to widzisz kto i co pisze.

Trochę zakręciłem załącznikami ale widać wszystko, a co najważniejsze pokazałem jak to jest w WOT.
Większość może zna ale... - po każdej bitwie (w trakcie) klikam na delikwenta i ignoruję. Gość trafia na czarną listę i nie ma opcji wysłania wiadomości on do mnie , a ja do niego. I temat się kończy problem znika sam. Co istotne nie czytam, że jestem poj.... czy też ch..., a moja matka to.....

Chyba lepiej tego ująć się nie dało. Ignorowanie obecnie działa w taki sposób, że nie widzimy kto co pisze na czacie ogólnym, ale jak my coś napiszemy a owa osoba nas nie ignoruje. To może do nas napisać na czacie. Dodać do tego też centrum wiadomości jak załączone na screenie.

IG pls fix that.
 

DeletedUser8110

Guest
Oryginalny pomysł autora dotyczył opcji ignorowania graczy, wydaje mi się, że najbliższa aktualizacja rozwiązuje ten problem:
Opcja ignorowania/zaprzestania ignorowania została dodana do menu kontekstowego np. w rankingu globalnym.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry