[Perły Architektury] Wyszukiwanie pereł

Czy jesteś za uruchomieniem wyszukiwarki pereł?


  • W sumie głosujących
    12

korosh

Baronet
Co powiecie na pomysł wprowadzenia wyszukiwarki pereł wśród znajomych/sąsiadów? Obecnie jeśli chcę zdobyć plany i zainwestować w jakiś konkretny typ perły, to muszę przeglądać profile znajomych w celu jej znalezienia. Wyszukiwarka pozwalałaby wybrać perłę którą jesteśmy zainteresowani i wyświetlić tylko osoby które taką perłę posiadają, czyli coś takiego jak obecnie jest np. w targowisku, gdzie możemy wybrać poszukiwany towar, zamiast klikać przez 50 stron ofert.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Co powiecie na pomysł wprowadzenia wyszukiwarki pereł wśród znajomych/sąsiadów? Obecnie jeśli chcę zdobyć plany i zainwestować w jakiś konkretny typ perły, to muszę przeglądać profile znajomych w celu jej znalezienia. Wyszukiwarka pozwalałaby wybrać perłę którą jesteśmy zainteresowani i wyświetlić tylko osoby które taką perłę posiadają, czyli coś takiego jak obecnie jest np. w targowisku, gdzie możemy wybrać poszukiwany towar, zamiast klikać przez 50 stron ofert.
"doświadczeni" grajkowi to skrytykują bo nie wbija się w perły bez pozwolenia xd chyba, że na zarobek sąsiadom wiec ewentualnie lista pereł dla sąsiadów spoko :D
w jakimkolwiek innym zakresie - zdecydowanie nie. Zbędne feature.
 

Dixaroc

Baron
to tylko wyszukiwarka: pozwala znaleźć i wtedy się umówić. przyspieszenie czynności wykonywanej ręcznie- TAK
Popytaj może na globalu o wątki 1.9. Im więcej masz wątków tym większa szansa na trafienie interesujących Cię pereł. Możesz się tam też od razu zapytać czy ktoś ma konkretną perłę, bo zbierasz plany.
Jak dla mnie taka propozycja jest zbędna.
 

Landberg

Rycerz
Co powiecie na pomysł wprowadzenia wyszukiwarki pereł wśród znajomych/sąsiadów? Obecnie jeśli chcę zdobyć plany i zainwestować w jakiś konkretny typ perły, to muszę przeglądać profile znajomych w celu jej znalezienia. Wyszukiwarka pozwalałaby wybrać perłę którą jesteśmy zainteresowani i wyświetlić tylko osoby które taką perłę posiadają, czyli coś takiego jak obecnie jest np. w targowisku, gdzie możemy wybrać poszukiwany towar, zamiast klikać przez 50 stron ofert.
Bardzo dobry pomysł! :) Świetnie to ujęła @Auraya ;)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Prawdę mówiąc, to jest mi to obojętne. Planów mam aż za dużo, inwestuję w gildii i w gildii wystawiam perły pod inwestycje. Jeśli jednak ktoś ze znajomych poprosi o miejsce, to też nie odsyłam z kwitkiem
;)
 

korosh

Baronet
"doświadczeni" grajkowi to skrytykują bo nie wbija się w perły bez pozwolenia xd chyba, że na zarobek sąsiadom wiec ewentualnie lista pereł dla sąsiadów spoko :D
w jakimkolwiek innym zakresie - zdecydowanie nie. Zbędne feature.
ale to nie zmienia w żaden sposób mechaniki - z wyszukiwarką czy bez tak samo mogę "wbić bez pozwolenia", jak i o pozwolenie zapytać
 
Do góry