Wyszarzona opcja wpłacania Punktów Rozwoju w perłę

Status
Zamknięty.

Karolciamis

Szlachcic zagrodowy
Cześć.

Któryś już raz spotykam się z podobnym problemem, że nie mogę wpłacić swoich Punktów Rozwoju w czyjąś konkretną Perłę. W pierwszej chwili powiecie zapewne, że gracz nie jest znajomym/sąsiadem, ale w tym przypadku jest i w inne perły tego samego gracza wpłacać punkty rozwoju mogę. Natomiast dla tej jednej perły opcje wpłaty są wyszarzone. Dlaczego tak się dzieje i czy mogę to jakoś odblokować?

Szukałam, ale nie znalazłam wątku podobnego a tylko pomysły na blokowanie wpłat PR w perły. Jeżeli już odpowiedź gdzieś istnieje, to przekierujcie mnie, proszę.

2021-09-23 00_13_00-Forge of Empires .png
 

Borisel

Hrabia
Prawdopodobnie perła ta jest odcięta - nie ma żadnych dróg połączonych z ratuszem . Robi się w ten sposób by nikt niepowołany nie wbijał się w perłę , wadą tego rozwiązania jest reset licznika zbioru po podłączeniu drogi
 

Markiz.

Książę
Prawdopodobnie perła ta jest odcięta - nie ma żadnych dróg połączonych z ratuszem . Robi się w ten sposób by nikt niepowołany nie wbijał się w perłę , wadą tego rozwiązania jest reset licznika zbioru po podłączeniu drogi
Nie reset, a kontynuacja czasu pozostałego do zbiorów, przerwanego w momencie odcięcia perły od drogi ;)
 

Karolciamis

Szlachcic zagrodowy
Dziękuję pięknie. Sprawdziłam i się zgadza. W tym przypadku Arka jest odcięta od drogi. Już zapamiętam na przyszłość, a może i sama kiedyś z tego rozwiązania skorzystam. Temat do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry