Wysyłanie produktów poza rynkiem.

  • Rozpoczynający wątek tafla5
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 12 75,0%
  • Nie

    Głosy: 4 25,0%

  • W sumie głosujących
    16

DeletedUser

Guest
W mojej głowie narodził się pomysł aby poza typowym wystawianiem ofert była możliwość swobodnego wysyłania surowców lub wystawiania prywatnych np tylko dla danego gracza, gildii itp.
 

DeletedUser

Guest
Według mnie pomysł ciekawy. Bardzo brakuje mi handlu złotem i zasobami z innymi graczami, ponieważ pomogłoby to w gospodarczym rozwijaniu się gidii...
 

DeletedUser740

Guest
gralem w kilka gier online, i tam takie opcje byly, co bardzo przyspieszalo rozwoj graczy... Jak znam, zycie, padna zaraz glosy, ze to zrujnuje gre, ze to za duze ulatwienie. Ale przeciez nikt nie kaze z niego kozystac, no chyba, ze ktos ma za slaba wole :)
W innym temacie ("sklep" podajze ) bylo cos podobnego o wymianie narzedzia/monety ze powodowaloby to jednotematyczne budowanie, np tylko domkow, bo ludnosc i tak jest potrzebna, a pieniadze bylyby wymieniane na mlotki, co splyciloby gre ....
wg mnie to bzdura...
Ja jestem na "tak" dla tego pomyslu....
 

DeletedUser625

Guest
wystawiania prywatnych np tylko dla danego gracza, gildii itp.

Wystawianie prywatnych dla danego gracza jak najbardziej popieram. Bowiem często zdarza się tak, że ktoś mi ofertę wystawi jak się umówimy. Potem napisze na PW, że wystawił, a ja wchodząc na rynek patrzę, a jej już nie ma. A co do gildii to już coś takiego jest.
 

DeletedUser

Guest
niech ci z aktualizacji się pospieszą bo mam ciekawą ofertę, ale chce ją dać konkretnemu graczowi
 

DeletedUser

Guest
W mojej głowie narodził się pomysł aby poza typowym wystawianiem ofert była możliwość swobodnego wysyłania surowców lub wystawiania prywatnych np tylko dla danego gracza, gildii itp.
Popieram. :) Pomysł z prywatnym wysyłaniem surowców jest dobry.

Według mnie pomysł ciekawy. Bardzo brakuje mi handlu złotem i zasobami z innymi graczami, ponieważ pomogłoby to w gospodarczym rozwijaniu się gidii...

Ludzie ogarnijcie się! Czy on cokolwiek mówił o handlu zasobami i złotem???

Surowce ≠ Zasoby, Złoto

P.S. ≠ - znak nierówności. Przeciwieństwo znaku =.
 
Do góry