[Zgłoszone] Wyświetlanie statystyk

  • Rozpoczynający wątek Robertolog
  • Data rozpoczęcia

Ocena propozycji

  • Nie jest to potrzebne

    Głosy: 2 14,3%
  • Tak, przezroczystość

    Głosy: 7 50,0%
  • Tak, zanikanie

    Głosy: 2 14,3%
  • Tak, opóźnienie

    Głosy: 3 21,4%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chodzi o statystyki przy wyborze jednostek i podczas walki (było już o tym niedawno, ale bez większego odzewu). Taka lista zajmuje mniej więcej 1/8 ekranu czyli bardzo dużo. Ponadto bardzo często zasłania pole walki i część miejsca w menu. Jest to bardzo irytujące i troszkę niepotrzebne. Po kilku dniach z FoE każdy się zorientował co jakie ma statystyki i co wybrać do jakiej walki (5 rodzajów jednostek to nie tak dużo). Moja propozycja jest następująca: opóźnić czas pojawiania się tabelki (2 sekundy powinny starczyć)/wprowadzić zanikanie statystyk po jakimś czasie (proponuję 5 sekund)/zwiększyć przezroczystość (ok 50%).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
Ciężko mi w tym momencie zdecydować, ale rzeczywiście możnaby to jakoś trochę przesunąć, zaniknąć, cokolwiek. Podczas walki czasem zasłania mi jednostki moje albo wroga i mimo że szukam konkretnej, to jej przez to "okienko" nie widzę :)
 

DeletedUser3014

Guest
Znowu jestem na tak. Mi też przeszkadza.
P.S. A może odzew był kiepski bo trzeba by tytuł tematu zmienić na więcej mówiący? Dodać coś że "w trakcie bitwy"?
P.P.S. A, i jeszcze przydałby się wielokrotny wybór w sondzie; ja chciałem opcję 2. i 4., ale zostawiło mi tylko 4.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Po 1. Można wybrać tylko jedną odpowiedź ponieważ chciałem uniknąć sytuacji, że ktoś może zaznaczyć "Tak" i "Nie" jednocześnie.
Po 2. Mogłem napisać inny temat, ale ponieważ dotyczy dwóch sytuacji tytuł byłby za długi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry