Wyświetlanie okienek z opisem Pereł

Czy popierasz uporządkowanie widoku opisów Pereł?

  • Tak

    Głosy: 3 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Inne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

astrotaurus

Hrabia
Kiedy najedziemy kursorem na jakiś budynek pojawia się okienko z jego opisem - co robi, ile czasu do zakończenia itp. To okienko pojawia się w taki sposób, że możemy wszystkie zawarte w nim dane odczytać.
Przy Perłach jednak niekoniecznie. Wprawdzie mają one okienka największe zawierające bogactwo informacji, ale przede wszystkim z ich umiejscowieniem na ekranie dzieją się dziwne rzeczy.
Na przykład nie da się podejrzeć ustawionej jak na screenie Bazyliki Marka - opis zawsze ląduje częściowo poza ekranem gry (!!?) ( 1.JPG). Musimy przesunąć Perłę w górę ekranu by zobaczyć cały opis. Stojąca obok Hagia poza takim samym ustawieniem okienka opisu (2.JPG) ma opcję umożliwiającą odczytanie wszystkich informacji (3.JPG).
Kiedy Hagię przesuniemy w to samo miejsce które zajmował Marek ciągle możemy widzieć wszystkie dotyczące jej dane (4.JPG). Podejrzymy także w pełni Babel (5.JPG), ale Latarni już nie (6.JPG). Zresztą Katedry i Chateau też nie. Nie wiem jak z różnymi innymi Perłami, wiem że okienko Alca otwiera się też tylko w dół, bo muszę sporo wyjechać ekranem poniżej miasta aby je - stojące w dolnym rogu - podejrzeć.

Chciałbym by okienka z opisem Pereł otwierały się - jak przy innych budynkach - tak by były zawsze widoczne w całości
1.JPG 2.JPG 3.JPG View attachment 2257
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Dokładnie tak jest, ale ojcowie założyciele nie przewidzieli, że ktoś będzie grał w takiej rozdzielczości.
Ale skucha.
 
Ostatnia edycja:

astrotaurus

Hrabia
No nie wiem czy to kwestia rozdzielczości... Wprawdzie te screeny obrazujące problem robiłem teraz na 10" netbooku, ale występuje on też na o wiele przyzwoitszych sprzętach.
Nie pamiętam teraz czy na moim najlepszym gdzie praktycznie całe miasto widać naraz na ekranie też to przeszkadza (będę przy nim dopiero po niedzieli), ale na 2 stacjonarnych i niezłym laptopie występuje ten feler w całej okazałości.
 

bartekmod

Książę
Ta gra nie jest przewidziana dla takich maluczkich jak My... u mnie opis żołnierza w egzoszkielecie nie mieści się na ekranie, swoją drogą czasem ponad górę wystaje nazwa jednostki, a czasami na dole nie mieści się opis umiejętności, więc wyświetlanie takiego okienka jest niestałe :)
 

DeletedUser8110

Guest
Ten temat bardziej wygląda mi na zgłoszenie błędu niż pomysł jako taki. Ale fakt, faktem - screeny robione na netbooku nie bardzo są podstawą do zgłoszenia takowego. Jeśli ta sama sytuacja widoczna jest na większym ekranie - wtedy być może faktycznie trzeba by było ją zakwalifikować jako błąd.
Na przyszłość zapraszam z tego typu problemami do Supportu. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry