wyprzedzenie przez gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14214
  • Data rozpoczęcia

czy może być

  • tak

    Głosy: 0 0,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    2
Status
Zamknięty.

DeletedUser14214

Guest
mam pomysł żeby po wyprzedzeniu przez innego gracza w parłach architektury bylibyśmy powiadamiani przez historie wydarzeń
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7261

Guest
Co to znaczy "wyprzedzenie innego gracza"? W czym? W rankingu ogólnym, w rankingu Pereł, w ilości stoczonych walk/medali? Sprecyzuj.
 

Mikekun

Książę
Pomysł bezsensu i nie warty wprowadzenia. Bowiem ranking może zmieniać się cały czas, generowałby to zbyt dużą ilość dodatkowej informacji która wyświetlałaby się w historii wydarzeń. Dodatkowo nowa osoba która zaczyna rozgrywkę i wybuduje swoją pierwszą perełkę nie zrozumie po co jej ta informacja. Zmiana może być wprowadzona tylko i wyłącznie dla 3 pierwszych osób w rankingu a nie na wszystkich graczy ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser625

Guest
A to nie chodzi o miejsce zajęte podczas rozbudowy perły? On chce żeby go powiadamiało gdy ktoś go w perle wyprzedzi. Tak przynajmniej ja to rozumiem. Jeśli rzeczywiście słusznie przetłumaczyłem ten jakże dziki język to od razu odpowiem. Taki pomysł już był i nie przeszedł oraz został zamknięty i wetknięty do szuflady.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
A to nie chodzi o miejsce zajęte podczas rozbudowy perły? On chce żeby go powiadamiało gdy ktoś go w perle wyprzedzi. Tak przynajmniej ja to rozumiem. Jeśli rzeczywiście słusznie przetłumaczyłem ten jakże dziki język to od razu odpowiem. Taki pomysł już był i nie przeszedł oraz został zamknięty i wetknięty do szuflady.


Tak, chyba o to chodzi. Taki pomysł już się pojawił (chociaż nie umiem go znaleźć w Szufladzie :p ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry