[Wyprawy gildyjne] Wyprawy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19705
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście chętni na dodanie 5 poziomu wypraw?

  • Tak

    Głosy: 11 78,6%
  • Nie

    Głosy: 3 21,4%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser19705

Guest
Witam
Chciałbym zaproponować pomysł aby zachęcić szczególnie mniejszych graczy do robienia wypraw. A więc tak można byłoby dodać 5 poziom wypraw lecz w tym poziomie do wygrania byłyby te same nagrody co na 4 poziomie lecz np na niektóre byłoby 100% szans na trafienie oczywiście tych nagród gdzie na 4 poziomie nie masz pewności że trafisz . Dlatego w tym 5 poziomie wypraw można byłoby dodać co 8 konflikt 100% na wygranie tarasów rolnych, a przy innych konfliktach różne inne nagrody, każdy wie że trafienie tarasów na 4 poziomie nie jest pewne i nie wszyscy mają do tego szczęście. Oczywiście trzeba byłoby przedłużyć czas na zakończenie wypraw do pon do 24:00.
 

DeletedUser20434

Guest
Ja czwartego nie jestem w stanie zrobić a wy już z piątym wyjeżdżacie :D
 

Borisel

Hrabia
5 poziom wypraw - czemu nie ? Byleby znowu nie wliczali do ogólnego rankingu gildii jak ich słynne 133% . I nagrody również bez przesady . Niech będą to nawet 50 PR , kilkadziesiąt sztuk diaxów , towary . Te tarasy niech będą jako końcowa nagroda z czymś tam . Mam w inwentarzu kilkanaście sztuk tego a upchac nie ma gdzie .
 

DeletedUser19705

Guest
O ile 5 poziom jak najbardziej na tak, o tyle ileż można zmieścić tych tarasów? bez przesady.

Rozumiem że niektórzy mają nadmiar tarasów ale są też tacy którym ciężko jest je trafić . Oczywiście mogą być inne nagrody lecz przy innych konfliktach np na 15 konflikcie byłoby do wygrania 50 pr itp, ale chciałbym aby chociaż były te trasy na końcu i żeby można byłoby je trafić na 100%
 

Atli

Hrabia
Rozumiem że niektórzy mają nadmiar tarasów ale są też tacy którym ciężko jest je trafić . Oczywiście mogą być inne nagrody lecz przy innych konfliktach np na 15 konflikcie byłoby do wygrania 50 pr itp, ale chciałbym aby chociaż były te trasy na końcu i żeby można byłoby je trafić na 100%

Trochę cierpliwości a będziesz miał tarasów tyle co kundel pcheł.
 
Do góry