Wyprawy, GvG a ranking gildii

Status
Zamknięty.

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Wydaje mi się, że ranking gildii nie odzwierciedla faktycznej ich jakości. Bardzo duża ilość ludzi gra na telefonach (tabletach) i nie ma możliwości uczestniczenia w GvG (nawet w formie pilnowania sektorów). Coś nie gra, jeżeli gildia z dalszych pozycji wygrywa z gildią z top 10 w bezpośrednim starciu w mistrzostwach gildii. Może do czegoś powinny się przydać wyniki mistrzostw?
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że ranking gildii nie odzwierciedla faktycznej ich jakości.

Ktoś powinien w końcu i to wyregulować, skoro postanowili, że gvg na mobilce nie będzie, a jednocześnie inwestują w jej rozwój, zdając sobie sprawę, jak duży procent graczy korzysta właśnie z niej.
To nie jest fair, kiedy jakość Gildii i jej pozycja w rankingu jest tak mocno uzależniona od czegoś, do czego już praktycznie dobra połowa wsztstkich graczy, w ogóle nie ma dostępu.
Sam korzystam z wersji mobilnej i pomijając to, co napisałem wyżej, przeklinam fakt, że w tej sytuacji o gvg mogę zapomnieć.
 

bartekmod

Książę
może pucharki traktować jak sektory i dawać za nie dodatkowy potencjał, z tym że sektor w GvG nie jest dany raz na zawsze, więc i pucharków nie można by liczyć wszystkich od początku wypraw, a np pucharki z ostatnich 20 wypraw przeliczane by były na potencjał, coś jak dodatkowa wirtualna mapa GvG :p wiem, że to zaledwie jedna nowa "mapa" w odniesieniu do 13, ale można by za złoty pucharek przyznawać... hmm... 192 potencjału ma najwartościowszy sektor GvG, więc może 384 za złoty pucharek, byłaby to najwartościowsza rozgrywka
 

DeletedUser20269

Guest
GvG to strata towarów jednostek i czasu. A co z tego jest dla gracza i dla gildii - mierna ilość potencjału.
 

DeletedUser2383

Guest
No tak, jak widać nikomu nie przydaje się dodatkowy taras rolny...
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
GvG to strata towarów jednostek i czasu. A co z tego jest dla gracza i dla gildii - mierna ilość potencjału.
Nie proponuję dyskusji o sensie czy celowości GvG. Ranking gildii powinien odzwierciedlać jakość gry danego teamu, a od jakiegoś czasu jest plebiscytem popularności gry na komputerach vs aplikacjom mobilnym.
 

DeletedUser11629

Guest
Nie proponuję dyskusji o sensie czy celowości GvG. Ranking gildii powinien odzwierciedlać jakość gry danego teamu, a od jakiegoś czasu jest plebiscytem popularności gry na komputerach vs aplikacjom mobilnym.
Właśnie. Ale...
GvG to strata towarów jednostek i czasu. A co z tego jest dla gracza i dla gildii - mierna ilość potencjału.
GvG to religia, więc a kysz!
 

DeletedUser20269

Guest
Tak ale trzeba mieć dużo sektorów żeby coś konkretnego było.
A co jak przegra się ?
16 wojaków i 25 towarów idzie się rozkładać przez destruentów.:p
Jak się ma mało wojska to potencjału wcale nie będzie.
nie prawda zależy od tego jak walczysz , jeden sektor faktycznie nic nie daje ale jak jesteś w top w np. przyszłości ...
Ale ty jesteś w top 30.;)
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Tak ale trzeba mieć dużo sektorów żeby coś konkretnego było.
A co jak przegra się ?
16 wojaków i 25 towarów idzie się rozkładać przez destruentów.:p
Jak się ma mało wojska to potencjału wcale nie będzie.
To się przegra to normalna kolej rzeczy , 25 towaru strata to nic dla skarbca a wojsko zawsze można wyprodukować ;) a że trzeba dużo mieć sektorów to wiadomo bo nic nie ma za darmo :)

Ale ty jesteś w top 30.;)
nie ja tylko gildia :p i nie miałem na myśli nas, a po za tym chodziło mi o ranking mapy 1-3 mają dodatkowe 15%-5% do potencjału ;)
 

DeletedUser20269

Guest
Dobrze.
Jak coś to u mnie jest 4 ziomków ze mną razem i 1 jest z jesieni 1 z żelaza i 1 z wspolczesnosci tylko ze od miesiaca nie gra.
Ale to trzeba w ogóle mieć dobrą gildię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry