[Zgłoszone] Wyprawy gildyjne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15181
  • Data rozpoczęcia

Wyprawy gildyjne 4 i 5 poziom trudności

  • Tak

    Głosy: 9 56,3%
  • Nie

    Głosy: 7 43,8%

  • W sumie głosujących
    16

DeletedUser15181

Guest
A może by tak wprowadzić 4 i 5 hardkorowy poziom trudności ?
 

bartekmod

Książę
a może by tak każdemu dodać +50 poziomów Alcatraz i każdej Gildii -50% czasu szkolenia, tak żeby mieć czym walczyć :p a nie że miesiąc zbieram i w jeden tydzień stracę :D
 

DeletedUser15181

Guest
Przecież napisałem ze dwa poziomy hardkorowe nie chcesz walczyć nie musisz,
 

DeletedUser15643

Guest
jak najbardziej ZA, bo nudą wieje na tych wyprawach :haha:
 

DeletedUser2383

Guest
Tak w 75% Za, ale:
1. Do wygrania by były jednostki/ budynki kulturowe z wyższej epoki (budynki wojskowe byłyby przegięciem, a nad produkcją można by się zastanowić),
2. Czy w takim wypadku nie będzie jeszcze większego campienia w danej epoce? 4 i 5 poziom pewnie dawałby ogromną ilość punktów, więc takie działanie byłoby wielce pożądane,
3. Czy zostanie zmniejszony % szans na relikt?
 

DeletedUser16730

Guest
Na poważnie to ja jestem za 4-5 poziomem, ale nie z nagrodą 2 planów na koniec. Jednostki/budynki z wyzszej epoki raczej nie przejdą, ale jakby producent wysilił się na zaprojektowanie nagrody specjalnej, czegoś obiektywnie pożądanego na poziomie świątyni wiedzy albo kryjówki to mógłby być dla mnie nawet mocny hardcor. Coś niedużego dające PR zawsze będzie wzbudzało pożądanie więc producentowi pewnie i parę groszy za diamenty by wpadło.
 

DeletedUser15181

Guest
Może nagroda za takie trudne poziomy to np. ekstra potęciał dla gildi ?
 

DeletedUser

Guest
Tak i po trzykroć Tak ;)
dzięki temu "świątynia przekrętów" popracuje dłużej niż te dwa dni w tygodniu , heheh
jakie nagrody , poziom trudności itd nie istotne , faktem jest że 3 poziomy to trochę za mało ale oczywiście rozumiem , że jest to projekt rozwojowy i nie wszystko na raz :p
 

DeletedUser8110

Guest
Nie wiem czy 2 poziomy się uda zorganizować... Ale jeden "hardcorowy" - jest szansa. :) Zgłoszone!
 
Do góry