Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18754

Guest
Po ostatniej aktualizacji nawet wyprawy zaczęły zamulać, pare walk i trzeba odświeżać, ciekawe czy to naprawią.
 

Von Grun

Wicehrabia
@Von Grun 600 medali to jest mała paczka. Duża paczka medali to jest 1500 albo 1800 medali, dokładnie nie pamiętam. Samo to żeby dawać w nagrodę medale w złotym relikcie jest śmieszne.
Zastanawia mnie dlaczego tylko liczba medali jest zależna od epoki w złotym relikcie. Wygrać 100pr lub 200 towaru to jest coś, ale kurde 150 medali ze złotego reliktu, no jaja jakieś.
 

DeletedUser7795

Guest
@kasia2389 no normalnie Amerykę odkryłeś, nie wiedzieliśmy, że epoka ma wpływ na to jakie towary się dostaje :o
 

DeletedUser7795

Guest
@kasia2389 przecież każdy wie, że będąc w epoce postępowej nie dostanie w wyprawach towarów z epoki kolonialnej i z epoki modernizmu. 600 medali ze złotego reliktu to jest jakiś śmieć. W ogóle nie powinno być medali w reliktach, bo medale to się dostaje za rozbudowę pereł i to w konkretnych ilościach. Z wypraw dostajemy jakieś okruszki tych medali.
 

OliverJr.

Hrabia
Lekkie wałki się zaczęły w wyprawach, jeszcze nigdy nie miałem takich problemów w negocjacjach na 3 i 4 poziomie, system tak ustawiony aby wyszukiwał każde możliwe przegrane ustawienie już w trakcie negocjacji !!!
 

Fatherland

Książę
Co żeście znowu namotali w algorymie, że teraz po 5-7-9 razy każdy konflikt w wyprawach na 3 i 4 poziomie muszę teraz robić!!?? Pogięło was totalnie? Co ja sram tysiacem towarów z Arktyki? Trzeba było myślec wczesniej jak robiliście statystki pereł np chato a nie teraz sztucznie zabierać towary z Arktyki i Oceanii. Wsadźcie se taki balans e algorytmie, trzeba było zrobić coś z towarami w skarbcu z Arek to byście problemow nie mieli.. sztuczne czyszczenia inwentarzu wybranych graczy, ciekawe co kombinujcie. Nie dzienne z wkładami to tak się zabieracie za towary. Cwaniaki. Ciekawie że nagle w tym tygodniu każdy konflikt ustawiony na z góry przegrany układ. Co za zjebane pomysły wy macie w tej grze...
 

Fatherland

Książę
ja pierdolę na prawdę już kompletny debilizm was ogarnia w developrce.. ta gra się kończy.. ludzie nie inwestujcie w i nią żadnej złotowkk bo jutro w tej grze nawet nie jest pewne... Dno istne dno.. przekażcie fjutback kretyńskim pomysłom. I dziękuję za rozrywkę w wyprawach i ostatnim evrencie.
 

Fatherland

Książę
Pewnie, a wciśnij mi jeszcze ze ilość prób jaką musiałem w tym tygodniu wykonac, w porównaniu do wcześniejszych a robię wszystkie od początku wypraw, to mi się zdawała a może i nawet przyśniła. Również w Photoshopie sobie dorysowalem braki w inwentarzu. To że Ty nie mialas nie oznacza że inni nie mieli.
 

hddk

Hrabia
Mi po aktualizacji negocjacje też szły źle jak nigdy :) Pierwszą połówkę 4 poziomu robiłem przed aktualizacją, drugą już po. Różnica od razu zauważalna - jak bym nie ustawiał towarów to wszystko na żółto. Może przypadek, może nie, zobaczę na kolejnych wyprawach.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Pewnie, a wciśnij mi jeszcze ze ilość prób jaką musiałem w tym tygodniu wykonac, w porównaniu do wcześniejszych a robię wszystkie od początku wypraw, to mi się zdawała a może i nawet przyśniła.
Absolutnie moim zamiarem nie było negowanie ilości prób jakie wykonałeś. Przyjmuję, ze to co piszesz jest zgodne ze stanem faktycznym.

Ja natomiast robiąc praktycznie tyle prób ile było konfliktów do rozwiązania (w sumie negocjacjami rozwiązałem około 81 konfliktów) nie odczułem by było trudniej niż zawsze, kilka razy zrezygnowałem, kilka razy dokupiłem piąta próbę za diaxy (tu należą się podziękowania dla znajomych i studni), ale nie było to więcej niż tydzień temu i wcześniej.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
To widzę, że nie tylko mi się wydawało, że coś trudniej się negocjuje, ja rozumie, że można raz czy 2 razy nie trafić odpowiedniego ustawienia, ale żeby 1 konflikt po 4-5 razy robić i nie trafić to gruba przesada i to nie dzieje się od tej aktualizacji tylko już z 3 tygodnie tak mam
 

DeletedUser19136

Guest
Ja nie zauważyłam aby było trudniej, ale ja negocjuje dopiero od połowy 4 etapu.
 

DeletedUser16730

Guest
ale bardzo możliwe, specjalnie dla Ciebie coś zmieniono

Co jakiś czas jest zmieniane dla wszystkich, to znaczy nie wiem czy jest zmieniane czy to są te słynne "falowe losowości". Ale zmieniane są pewne powtarzalne układy.
Oczywiście nie ma mowy o tym, że po zmianie jest obiektywnie trudniej lub łatwiej, bo zasada prawdopodobieństwa nie może się zmienić. Wic polega na tym, że prawie każdy ma pewną "pamięć mięśniową". Zaczyna negocjacje w podobny/taki sam sposób i kiedy nie ma pewności przy brakujących towarach negocjuje "ulubionymi" lub takimi które wg niego są najczęściej na końcu lub w tych miejscach.
Dlatego przy tych "zmianach" powstaje wrażenie, że jest trudniej lub łatwiej i subiektywnie tak jest.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Von Grun

Wicehrabia
14 podejść do jednej wieży, wydane setki towarów i nic. Nie wierzę w takie zbiegi okoliczności, tym bardziej, że na 2 światach zauważyłem spory spadek w ilości towarów.
 

Atli

Hrabia
4 negocjacje, 3 x po 4 próby, 1 x 5. Co tydzień negocjuję podobną ilość, nie zauważyłem żadnej zmiany w trudności.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Jak negocjacje się poprawiły, tak teraz wielkie ****o dostaje się z reliktów, jak nie twarze to wrota, jak nie wrota to znów twarze i w międzyczasie rytualny płomień, jedlitowego reliktu to już wieki nie widziałem, fajnie musieli procenty po zmieniać, że nawet nie można 20 PRów trafić w najsłabszym relikcie, a o 100 to raczej można pomażyć
 

Von Grun

Wicehrabia
A ja ostatnio trafiam i 20 pr, i 100 pr, nawet jadeitowy sie trafił z fontanną. Ale może dla tego, że zwracałem na to uwage ;)
 
Do góry