Wyprawy Gildyjne - aktualizacja - komentarze

Kama*

Szlachcic zagrodowy
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Ta nowa wieża zastąpi w jakiś sposób funkcje atakowania i plądrowania sąsiadów, czy nie?
 

Solitarius

Szlachcic
Delikatne małe zmiany na plus. Przy rozwoju WG myślałem, że dojdzie kolejny poziom, ale podniesienie wymagań tego co jest, też jest dobrym rozwiązaniem.
 

liou

Szlachcic zagrodowy
Gram od końca marca, WG na czwartym poziomie robię dopiero drugi raz i nie narzekam. Gildia w któej jestem działa też od kwietnia. Epoka: od trzech tygodni rozkwit. Ta gra to maraton.
 

chemik12

Wicehrabia
@liou na twoim miejscu bym tak szybko nie gnał z epokami. Masz perły militarne na niskim poziomie (5-7) - a jak na rozkwit to powinno być już co najmniej 10 poziom by na spokojnie robić co najmniej 3 etapy WG wojskiem. Ta gra to nie maraton, wyścigi kto zrobi więcej epok w jak najkrótszym czasie. Jak będziesz gnał to szybko powiesz że Ci monet, zaopatrzenia czy też towarów brakuje.
Zmiany wyglądają praktycznie na kosmetyczne jak dla mnie - mam ponad 300% do ataku w jesienie i raczej nie będę miał problemów. Natomiast nowym graczom sporo to utrudni...Pożyjemy, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Grunt to zrównoważony rozwój miasta do epoki. Bez dostosowania bonusu do atak w danej epoce będzie tylko płacz dla tych co chcą robić WG tylko wojskiem. Dla tych co robią negocjacjami 4 etap będzie trochę drożej, ale chyba nie aż tak mocno.
 

DeletedUser11196

Guest
Super,mnie sie podoba nowy pomysl z WG i 4 lvl trudniejszy ,dobra robota i mozna jeszcze dodac jeden trudny lvl 5 nie bedzie nudno:):):)
 

chemik12

Wicehrabia
Porównanie bonusu do ataku na 4 etapie w jesieni:
Stary:
30; 30; 40; *50; 40; 40; 50; *70; 50; 60; 60; *80;; 60; 70; 70; *80
Nowy:
45; 45; 60; *75; 60; 60; 75; *105; 75; 90; 90; *120; 90; 105; 105; *120
* zaznaczyłem większe wysepki - da się przejść wojskiem ale zdecydowanie jest trudniej o te 15% na start 4 etapu do 40% na końcu.
 

DeletedUser18754

Guest
Pomysł dobry, niestety mała szansa na ulepszenie tarasów, reszta do kosza. Szkoda, że inne nagrody na 4 etapie nie rozstały zmienione, bo 3 plany lub wieża zwycięstwa przy wzroście trudności to żenada.
 

Fatherland

Książę
Pomysł byłby dobry, gdyby dodano 5 lvl a nie zwiększano 4 lvl.
W tym momencie, jest to takie standardowe balansowanie elementów gry przez FoE - jest zrobiony duży bonus ataku, to teraz CIACH :) taki klasy w IG ;)
marketingowo i PR słabiutko ;)
 

clintoons

Szlachcic zagrodowy
Dokładnie tak, gram od niedawna, mogłem sobie część 4 poziomu przejść wojskiem, teraz tylko 2 walki, później szkoda łotrów, także uderza tylko w nowych, mniej rozwiniętych, takich jak ja, około 100% ataku i obrony, dla reszty pewnie bez zmian tylko tarasy sobie ulepszą i tyle... Dla mnie nie ma znaczenia podniosę % i tyle ale można było coś więcej zrobić...
 
Do góry