Wypłata ze skarbca gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13672
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za wprowadzeniem takiej opcji do gry ?

  • Tak

    Głosy: 11 32,4%
  • Nie

    Głosy: 22 64,7%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 1 2,9%

  • W sumie głosujących
    34

DeletedUser13672

Guest
Witam co sądzicie o pomyśle aby wprowadzić wypłaty ze skarbca gildii surowce zalegają w skarbcu dość często jak gildia jest rozwinięta a tak jak by można było wypożyczyć surowce ze skarbca w gildii to pomogło by to wielu graczom przy stawianiu pereł z późnych epok jutra przyszłość arktyczna pewnie wielu z was powie ze można kupić surowce za PR owszem ale dzięki takiej opcji wymiana surowców w gildii za dopłata np.pr lub medali
 

DeletedUser

Guest
Witam co sądzicie o pomyśle aby wprowadzić wypłaty ze skarbca gildii surowce zalegają w skarbcu dość często jak gildia jest rozwinięta a tak jak by można było wypożyczyć surowce ze skarbca w gildii to pomogło by to wielu graczom przy stawianiu pereł z późnych epok jutra przyszłość arktyczna pewnie wielu z was powie ze można kupić surowce za PR owszem ale dzięki takiej opcji wymiana surowców w gildii za dopłata np.pr lub medali
Rozumiem. Nowy Rok. Kac. Dolegliwości.
Ale czytanie na bezdechu grozi naprawdę uszczerbkiem na zdrowiu. Słyszałeś(aś) o interpunkcji?

A ja akurat pomysł poparłem. Dlaczego? Bo tak chciałem i uważam za ciekawy/do dopracowania.
 

DeletedUser2383

Guest
nie zupełnie nie każdy miał by dostęp działo by to na zasadzie kupna tyle ze ze skarbca od lidera np
Dopracuj pomysł, bo na razie pachnie grubymi przekrętami.

A przede wszystkim wypłaty ze skarbca spowodują, że upadnie handel surowcami za pr, a na takie rozwiązanie nie zgodzi się nikt, bo jest to obecnie podstawa tej gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17290

Guest
no od razu nasuwa się że zamiast produkować towary ze swojej epoki będę je sobie wyciągał ze skarbca.
'no to by rujnowaniem gry trzeba nazywać" hehehehheee
 

DeletedUser10716

Guest
TODAKO, tobie pomysło powinien się podobać, prosta sprawa, dało by to możliwość wyprowadzania ze skarbca towarów ... prosty przykład, robie sobie gildię, mam w niej wszystkie prawa, mogę wyprowadzać ze skarbca towary które dostaję z arki... super pomysł... nigdy nie zostanie wprowadzony xD
 

DeletedUser17393

Guest
Za dużo opcji do nadużyć..... Zdecydowanie na nie
 

DeletedUser

Guest
Nadużyć mamy tyle, że jedno w tę czy w tamtą...
Nadal podtrzymuje stanowisko.
 

DeletedUser8110

Guest
Nie bez powodu jest to Skarbiec GILDII.
Tego typu możliwość na pewno nie zostanie w najbliższym czasie wprowadzona.
Chowam do Szuflady.
 

DeletedUser17290

Guest
to się nazywa odpowiedź dyplomatyczna :)
"nie mówię nie, ale NIE" :D
 

DeletedUser17973

Guest
jestem za
surka zalega i niemożna jej spożytkować
wprowadzamy głowe klanu i np.skarbnika(zaufanego)
+ to pomoc w rozwijaniu sie klanowiczów oraz pomoc w odpalaniu pereł
silniejszy gracz może zyskać towary z poprzednich epok których nieprodukuje
a niskopoziomowy gracz zyskuje towary na które go niestać
 

DeletedUser17290

Guest
a twórca w ogóle myślał nad tym co pisze, wie co to są konsekwencje ?
pomogło by to zepsuć balans gry całkowicie i dogłębnie
gracze zamiast produkować towary w zwykłych perłach i produkcjach robili by to wyłącznie w arce
pewnie po co płacić za perłę towarami, niech towary staną się niemal darmowe, dokładnie tak by się stało po wprowadzeniu możliwości uzyskania ich bezpośrednio z arki
co za problem kupić towary w gildii za pr? ni i w takiej sytuacji też towary z niskiej epoki mogą lądować u sprzedawcy
a dawać możliwość puszowania i najsilniejszych i najsłabszych graczy poprzez transfer medali to czemu by to służyło ?
żebyś ty miał ich więcej ?? i na co jak w tedy każdy by miał ich po dziurki ??
 

DeletedUser

Guest
a ja jestem na tak.
pomysl dobry lecz wymaga dopracowania,
owszem @mismen mialbys racje jesli bylaby calkowita swoboda (kazdy zawsze moze wszytko wyplacic)
ale gdyby zrobic to na zasadzie zezwolen (tak jak teraz tylko zaufany moze zakladac oblezenie) to mozna wprowadzic "skarbnika" ktory by wydawal towary graczom, a dodatkowo 1/80 = 1,25% czyli inaczej gracz o danym nicku moze otrzymac maxymalnie 1,25% surowca z danej epoki nie czesciej niz raz na dzien / tydzien / miesiac zaleznie od ustawien gildi. Przy czym 1,25% lacznej sumy czyli majac 1000 surowca (po 200 kazdego) gracz moze otrzymac maxymalnie 12,5 surowca dowolnie rozdzieloneo sposrod dostepnych 5 rodzaju danej epoki.
 

DeletedUser17348

Guest
W innych grach widziałem jak to działa i jestem na nie. Skala oszustw i niesprawiedliwych akcji względem klanowiczów jest porażająca.
 

DeletedUser12062

Guest
Jedyne co może zostać dopuszczone moim zdaniem to handel w skrabcu Gildii. Np. Założyciel może zamieniać surowce z wyższej epoki na surowce z niższej (wedle ustalonego przelicznika, tak aby faktycznie surowce nie zalegały). Ale wypłaty absolutnie nie. To zbyt duże pole do nadużyć w Grze.
 

DeletedUser

Guest
widzicie tylko nad uzycia...........

dlaczego sie tworza naduzycia? bo system nie jest "bulet proof" - wystarczy zrobic odpowiednie blokady, dobrze dopracowac system i juz nie ma naduzyc

wystarczy zrobic jak pisalem wyzej:
procent wyplacanych dobr na gracza czyli 1/80 = 1,25, jesli graczy graczy jest mniej np 50 to wtedy to tak % jest zachowany, dodac jeszcze ograniczenie na dzien / tydzien / miesiac i naduzycia nie sa mozliwe.

lub drugie rozwiazanie - okreslic maxymalna liczbe wyciaganych dobr na epoke (czyli np po 100 kazdej surki .24h z kazdej epoki lub kazda epoka wlasny przelicznik) i dodac maxymalny limit na gracza (ustawiany przez gildie i zakres np od 10 do 1000 szt / doba) lub jak kkolwiek inaczej
wtedy majac blokady chocby czlowiek sie zesral roztroil i podzielil na 5 to i tak nie wyplaci...
 

DeletedUser17290

Guest
to jednak dobry pomysł ustawić limit na 0% i nie będzie żadnych nadłożyć, no faktycznie coś w tym jest
 

DeletedUser14806

Guest
Ja bym był raczej za pomysłem jaki przedstawił al1984
 

DeletedUser14806

Guest
Jedyne co może zostać dopuszczone moim zdaniem to handel w skrabcu Gildii. Np. Założyciel może zamieniać surowce z wyższej epoki na surowce z niższej (wedle ustalonego przelicznika, tak aby faktycznie surowce nie zalegały). Ale wypłaty absolutnie nie. To zbyt duże pole do nadużyć w Grze.
 
Do góry