Wymiana zaopatrzenia na złoto

  • Rozpoczynający wątek Jurigag
  • Data rozpoczęcia

Za?

  • Tak

    Głosy: 8 40,0%
  • Nie

    Głosy: 12 60,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser

Guest
Witam, mam taką propozycję aby dodać handlarza za diamenty - tj 20 diamentów za jeden handel który wymieniałby zaopatrzenie na złoto w stosunku 1:1

A po co ? A po to bo aktualnie śmiesznie mam 440 złota i 6000 zaopatrzenia....
 

DeletedUser102

Guest
Odp: Wymiana zaopatrzenia na złoto

mam ten sam problem;/ przydałaby się jakaś funkcja wymiany zaopatrzenia na złoto, towary, diamenty czy np. odblokowanie terenu w jakimś mniejszym obszarze...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymiana zaopatrzenia na złoto

Nie przesadzajmy z diamentami i towarami.

Za to np możnaby dodać możliwość budowy dowolnej ilość terenu, tj 2x2 kratki za 1000 zaopatrzenia, + kazdy kolejny raz + 200 zaopatrzenia.

Jednak ja byłbym tylko za wymiana zaoptrzenie na złoto i w drugą stronę w stosunku 1:1, każdy handel - 20 diamentów albo za punkty rozwoju równie dobrze.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wymiana zaopatrzenia na złoto

Cóż, pomysł na pewno wielu graczom ułatwiłby grę. Ja ciągle mam niedobór zaopatrzenia, za to dużo złota. Jednak sama wymiana, w dodatku 1:1 to nie wypali. Może szybciej handel zaopatrzeniem, ale jeśli autorzy gry mieliby taki zamiar, opcja taka by się pojawiła.

Proponuję dopracować pomysł, może uwarunkować możliwość wymiany/handlu od posiadania jakiegoś konkretnego odkrycia/budynku/ilości bitew itp. Może też dać ograniczenie, np 1 raz na epokę?

Pomyśl, opracuj, napisz jeszcze raz, a zastanowimy się nad przekazanie pomysłu autorom gry.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Wymiana zaopatrzenia na złoto

Raczej zly pomysl, tak na poczatku pewnie zaopatrzenia kazdemu zbywa, bo jednostki tanie i budowy tez nie specjalnie drogie, wypada jednak pograc dluzej, zeby zobaczyc ze zaopatrzenie idzie jak woda, a zlota mozna miec dostatecznie duzo bez problemu, i tak w polowie zelaza miewalem po 25-30k zaopatrzenia i tylez zlotka a pod koniec juz okolo 10K zaopatrzenia i dalej sporo zlota...chociaz z zaopatrzeniem jade na dopingu :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wymiana zaopatrzenia na złoto

Czyli znowu trzeba by płacić tymi drogimi diamentami? Jestem przeciw.
 
Do góry