[Perły Architektury] Wymiana planów jednej perły na inną

Czy wymiana planów jednej Perły na plany innej to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 7 43,8%
  • Nie

    Głosy: 9 56,3%

  • W sumie głosujących
    16

Iris

Zespół FoE
Supporter
Witam,
pomysł raczej dla osób, które grają dłużej i posiadają kilkadziesiąt kompletów planów danej perły (najczęściej Arki;)).
Proponuję wprowadzenie możliwości wymiany np 10 planów jednej perły na 1 plan innej wybranej przez siebie lub 5 planów na 1 losowy (albo ilość planów dostosować do epoki Perły, która nas interesuje).
Sama mimo niedługiej gry mam kilkadziesiąt planów Arki, a pewna jestem, że prędzej zdobędę kolejne tyle niż wykorzystam choćby połowę z zapasów.

Plany większości pereł są łatwe do zdobycia, jednak Gaja czy Obserwatorium to już cięższy orzech do zgryzienia. Taka możliwość dała by rozwiązanie tego problemu.
 

MacKayla*

Wójt
Ten pomysł był już wielokrotnie proponowany - wystarczy poszukać zanim zamieści się swój. Są tam też odpowiedzi i dyskusje na ten temat.
Podsumowując ogólnie - plany zdobywa się inwestując w określone perły innych graczy, motywując i co najważniejsze dla INNO - kupując za diamenty. Dla zdesperowanych -można ewentualnie postawić sobie perły lub budynki dające plany (są takie).
Jest to wystarczająca ilość sposobów i dodanie takiej opcji, którą proponujesz za bardzo by ułatwiło zdobywanie planów.
Chociaż gram już dłużej i planów Arki mam na kolejne setki poziomów, nie mam problemów z uzyskaniem potrzebnych mi planów innych pereł. Właśnie dzięki Arce.
 
Do góry