[Handel] Wymiana między graczami niepotrzebnymi planami.

Czy to dobry pomysł


  • W sumie głosujących
    12
  • Głosowanie zakończone .

red speed

Szlachcic
Cześć
W inwentarzu ciągle mam pełne plany pereł takich jak koloseum hagia sophia itd a ja tych planów nie potrzebuję i wpadłem na pomysł aby na targowisku wprowadzić zakładkę "plany" gdzie gracze będą dawać swoje nie potrzebne plany i kilka planów które potrzebują np. oddam komplet planów do koloseum za 3 plany obserwatorium np
Zrzut ekranu 2021-08-03 101521.png
 

Amall

Szlachcic zagrodowy
Jak by to byla wymiana za np towary to jestem za. Planow mam po kilka, kilkadzesiat, arki kilkaset tys :)
 

Królo

Rycerz
Moim zdaniem bez sensu bo na początku i tak nie będziesz miał nic ciekawego w zamian do zaoferowania. Takie już jest życie. Dobra gildia, 5te miejsca i zbierasz plany
 

chemik12

Wicehrabia
Tego typu pomysłów było już sporo. Wydaje się mi że kompletnie to nie ma sensu. Na początku kiedy zbierasz plany wydaje się że jest fajnie by się wymienić. Ale to są tylko pozory. Dlaczego nie masz włożyć w to trochę trudu by mieć to co chcesz? Dróg do zdobycia planów masz sporo:
- motywacja innych graczy
- wpłaty w perły innych graczy
- zadania (nawet za zadanie powtarzalne wpadają, z tym że plany masz od najniższej epoki do epoki w której obecnie się znajdujesz.)
Pewnie jeszcze znajdą się inne sposoby o których w tej chwili nie pamiętam..Jest ego sporo i nie ma sensu do tego dokładać wymianę między graczami.
 
Do góry