[Handel] wymiana handlowa nagród z inwentarza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18364
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18364

Guest
U każdego z graczy w inwentarzu marnuje się wiele niewykorzystanych nagród. Jednocześnie każdy ma jakieś nie do końca zrealizowane inwestycje. Wielu graczy ucieszyłaby możliwość ich wymiany np. ulepszenia kolosa na ulepszenie statku lub cerkwi. Myślę że aktywność graczy by wzrosła
 

ZjemCię

Wójt
Już było - używaj funkcji "Szukaj"
Nie ma ankiety.

Nie.

I jeszcze jedno - zimowa wieża to nie cerkiew :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Świetny pomysł, dopisz tylko, żeby można było wymieniać między światami.
Dlaczego nikt na to wcześniej nie wpadł?
 

Hrehory

Szlachcic
A modyfikacja tego pomysłu?
Do wygrania jako nagroda specjalna w jakimś evencie bon Św. Mikołaja - dający możliwość wymiany jeden do jednego - dowolnego elementu z inwentarza :))
Ewentualnie można także wprowadzić nagrodę specjalną w postaci bonu podarunkowego - dającego możliwość podarowania innemu graczowi jednego elementu z własnego inwentarza :))
Można także wprowadzić zasadę, że te bony mogłyby być realizowane tylko w dzień Św. Mikołaja - a żeby było wielokulturowo, to także w Ramadan (po zmierzchu) oraz w dzień Dziadka Mroza ;))
 

DeletedUser20535

Guest
Jestem na nie, wymiana budynków, planów, ulepszeń to jest moim zdaniem zły pomysł. Niech każdy ma to co ugra a nie to co może dostać. Tak jak jest, bez wymiany, gra jest ciekawsza.
 

DeletedUser20768

Guest
Wg mnie można wprowadzić wymianę tego co mamy w inwentarzu, ale pod następującymi zasadami:
1. Wymiana TYLKO ulepszeń budynków eventowych (nie wymieniamy budynków).
2. Wymiana TYLKO 1 do 1.
3. Wymiana byłaby możliwa TYLKO 4 razy w roku np. w 1 dzień wiosny, lata, jesieni, zimy. Ewentualnie raz w roku, np. w jakieś Święto Czcicieli Wielkanocy. Chodzi o to, żeby nie było nadużyć i sprzedawanie za prawdziwy szmal.
4. Kasa firmie musi się zgadzać, więc firma może wprowadzić w dniu wymiany kupno budynków eventowych za diamenty, podstawek na 1 poziomie.
 

DeletedUser20655

Guest
Myśle ze można by taki handel zorganizować ale z wyłączeniem nagród eventowych.
Budowle eventowe to jednak ma być coś specjalnego a tak to stałyby się powszechne
 

Markiz.

Książę
A dlaczego 4 razy do roku? U nas we wsi w czwartek jest jarmark. Proponuję tu też w czwartki zrobić mozliwość wymiany.
 
Do góry