Wymagania co do gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4257
  • Data rozpoczęcia

Podoba się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 7 31,8%
  • Nie (wyjaśnienia)

    Głosy: 7 31,8%
  • Do dopracowania

    Głosy: 1 4,5%
  • Nie (bez wyjaśnień)

    Głosy: 7 31,8%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser5506

Guest
Oczywiście ze nie odwołam, chcesz to rzuć punktami ale chyba nie zrozumieliście co autor miał na myśli. Bo specjalnie podkolryzowalem aby zauważyć co gildie sobą reprezentują, czyli wielkie NIC... A to co ekipa pokazuje to juz w ogóle ręce sie załamują i zniechęca do dalszej gry.
 

DeletedUser3220

Guest
Oczywiście ze nie odwołam, chcesz to rzuć punktami ale chyba nie zrozumieliście co autor miał na myśli. Bo specjalnie podkolryzowalem aby zauważyć co gildie sobą reprezentują, czyli wielkie NIC... A to co ekipa pokazuje to juz w ogóle ręce sie załamują i zniechęca do dalszej gry.

Co do reprezentowania czegokolwiek i pokazywania, to może nie będę już komentować, bo ten post sam mówi za siebie, co myślisz o innych Graczach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ale ta zmiana oczyściłaby serwery
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5506

Guest
Co do reprezentowania czegokolwiek i pokazywania, to może nie będę już komentować.

Trzeba być samemu w porządku żeby wymagać od innych :) (Nie mowie o Tobie :d)
Mysle ze każdy z nich to człowiek i nikomu z nich nieumniejszam i nie uwlaczam, ale sądzę że gildia to elita i śmietanka i taki pewnie bym zamysl twórców tylko braklo czasu na zrobienie GvG i puścili to co puścili czyli gildie byly na zasadzie kolek wzajemnej adoracji (motywacja) i obejścia podatku za handel(PR).
A teraz wszyscy maja wypaczony obraz gildii i czym wspomniałem wyzej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Trzeba być samemu w porządku żeby wymagać od innych :) (Nie mowie o Tobie :d)
Mysle ze każdy z nich to człowiek i nikomu z nich nieumniejszam i nie uwlaczam, ale sądzę że gildia to elita i śmietanka i taki pewnie bym zamysl twórców tylko braklo czasu na zrobienie GvG i puścili to co puścili czyli gildie byly na zasadzie kolek wzajemnej adoracji (motywacja) i obejścia podatku za handel(PR).
A teraz wszyscy maja wypaczony obraz gildii i czym wspomniałem wyzej

To ja nie wiem, skąd Tobie się wziął taki obraz Gildii... Ja w żadnej grze, w którą miałem okazję zagrać, Gildia/Klan/Stowarzyszenie/Pakt/jak zwał jak zwał, nigdy nie było traktowane jak "elita". Akurat tutaj system należy raczej do tego powszechnego, czyli Gildia jako "coś wzajemnego dla grupki graczy", a nie "Tylko dla arystokracji"... I tak - wzajemna pomoc w Gildii to właśnie handel i pomoc w motywacji, nie wiem czego innego możesz wymagać od Gildii w tej grze (nie licząc GvG, poza wojnami nie zostaje nic)...

nikomu z nich nieumniejszam i nie uwlaczam
Oj, uwłaszczasz i to bardzo... Przynajmniej wiadomo, na jakim poziomie jesteś, skoro to były jedyne określenia których potrafiłeś użyć

@down
Tak, wszystko, ale cóż, brak czasu ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5506

Guest
To ja nie wiem, skąd Tobie się wziął taki obraz Gildii... Ja w żadnej grze, w którą miałem okazję zagrać, Gildia/Klan/Stowarzyszenie/Pakt/jak zwał jak zwał, nigdy nie było traktowane jak "elita". Akurat tutaj system należy raczej do tego powszechnego, czyli Gildia jako "coś wzajemnego dla grupki graczy", a nie "Tylko dla arystokracji"... I tak - wzajemna pomoc w Gildii to właśnie handel i pomoc w motywacji, nie wiem czego innego możesz wymagać od Gildii w tej grze (nie licząc GvG, poza wojnami nie zostaje nic)...


Oj, uwłaszczasz i to bardzo... Przynajmniej wiadomo, na jakim poziomie jesteś, skoro to były jedyne określenia których potrafiłeś użyć

Cos w temacie jeszcze chcialbys napisac? :)

Sluchaj, ja wiem ze gildie to tez sa grupki dla ludzi ktorych ta gra nie pochlania az tak zeby klikali co 24h motywke albo zeby walczyli aktywnie w GvG, sam w takowej gildi jestem ! ! ! Ale sa w tej gildii osoby ktore cos w grze osiagnely i maja jakiekolwiek o niej pojecie, mamy XX miejsce w rankingu i nie ma ono nawet dla nas znaczenia ale jest to ekipa ludzi ktorzy handluja, pomagaja przy perlach i klikaja motywke. Taki nowy gracz patrzy sobie (gdy juz skonczy samouczek ^^) po wszystkich opcjach gry i pierwsze co to niektorzy tworza gildie gdzie nie ma z tego zadnych korzysci ale i tak robia po to by poczuc sie wielkim krolem, i taka gildia sklada sie z 5 osob z sasiedztwa i fajnie jest... Chyba nie o to chodzi?
Ja specjalnie rozwalilem swoja gildie gdy tylko zaczalem nia wladac, bo dolaczylismy do gildi top10 na serwerze i mielismy wsparcie zaawansowanych graczy, towarow nie brakowalo, perel do wyboru pod dostatkiem, tak powinna wygladac gildia, gdzie zaawansowany pomaga slabszemu. Moglem prowadzic ta gildie bo co to jest za wyczyn, szczegolnie gdy gracze sa nowi i nic po za handlem pewnie ich nie obchodzi, ale ja wychodze z zalozenia ze w kazdej grze liczy sie wsparcie starszych :)

Gralem w wiele gier MMORPG i gildia zawsze miala wymagania co do tworzenia (ranga, lvl, potrzebna zaplata w zlocie), ale mimo to nie dyskryminowano nowych graczy za to ze sa nowi... Po prostu, zeby prowadzic grupe ludzi trzeba posiasc przynajmniej podstawowe umiejetnosci w grze, nie wiem co w tym jest dziwnego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
(...) to jest gra dla wszystkich i każdy ma prawo korzystać z Gildii, bez względu na ilość punktów.

Tym argumentem mogłabym podsumować cała dyskusję.
Nawet jeżeli rażą kogoś jedno- czy trzyosobowe Gildie, to nikomu nie będziemy bronić takowych zakładać. Łatwo powiedzieć "nowi mogą dołączyć do Gildii doświadczonych Graczy, od których otrzymają pomoc", ale chyba już nie pamiętacie czasów kiedy sami byliście w Brązie. Bardzo niewiele Gildii z TOP10, TOP30 czy nawet TOP50 przyjmuje w swoje szeregi całkiem zielonych Graczy.

Poza tym już któryś raz pomysł rozbija się o błędne założenie - nie każdy Gracz nowy na danym świecie dopiero zaczął Grę, być może na innym świecie już jest w Modernizmie. I co w tym przypadku z nowymi światami? Wyjdzie kiedyś tam świat G i przez miesiąc nie będzie na nim ani jednej Gildii?

Nie przekonują mnie argumenty "za" pomysłem. Nie przejdzie ze względu na podział na Graczy "lepszych i gorszych" oraz podane powyżej argumenty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry