[Eventy] Wykupienie nagrody dnia za Diaksy

Wykupienie nagrody dnia za Diaksy

  • Dobry pomysł

    Głosy: 3 21,4%
  • Ciekawy pomysł

    Głosy: 3 21,4%
  • komu to potrzebne

    Głosy: 3 21,4%
  • Fatalny pomysł

    Głosy: 5 35,7%

  • W sumie głosujących
    14

dawid17612

Hrabia
Hejka Wszystkim, wpadłem na szalony pomysł, a mianowicie skoro można kupić za diaksy : Piłki, Lampiony , Gwiazdki, do ewentów, i różne pakiety,
to czemu by nie wprowadzić takiej wygody dla tych co mają diaksy w nagrodach Dnia, zwykły gracz ma opcje przetasuj Nagrode dnia, a gracz z diaksami wykupuje sobie z konkretną z Listy nagród dnia z przetasowania np.

na początku Ewentu koszt wybrania nagrody dnia wynosiłby 10-15 diaksów, ponieważ gracze i tak nie mają gwiazdek więc i tak dodatkowo diasky wydadzą,

koszt diaksów rósłby powoli w miarę upływu ewentu

pod koniec Ewentu koszt wybrania nagrody dnia to 250-300 diaksów, ponieważ jak ktoś oszczędzał to ma zebraną dużą ilość Gwiazdek.


pomyślałem nad tym ponieważ niema takiej opcji w Ewencie, a zapewne wielu graczy by się ucieszyło z takie możliwości.

oto przykład jak miałoby to wygladać :
Screenshot 2022-01-01 at 21-34-12 Forge of Empires.png
 

Acid Burn III

Szlachcic zagrodowy
Jeśli mieliby to wprowadzić, to podejrzewam, że koszt byłby raczej 1200 a nie 120 diaxów (10-15 to już w ogóle nierealne, skoro dokupienie 1PR kosztuje 50 diaxów)
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Czemu nie, na pewno lepsza opcja niż czekanie w ciemno czy będzie to co nas interesuje czy nie, bo np teraz sporo osób czekało na studnię i się nie doczekało i co mają teraz te osoby zrobić. Wydadzą gwiazdki na jakiś śmiechu warty śmieć który będzie ostatniego dnia.
 

Feandil

Wójt
Osobiście... mam mieszane odczucia. Z jednej strony bym chciał, sam bym czasem wydał te parę diaksów na coś pewnego. Z drugiej ten element niespodzianki... nie wiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia1984

Rycerz
Pomysł ciekawy, tylko znając życie cena byłaby pewnie wysoka za możliwość wyboru nagrody
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dżejmsbąd

Wicehrabia
Wykupienie nagrody dnia za Diaksy
to super pomysł.
Obecnie jest to możliwe za pośrednictwem dokupienia waluty wydarzeniowej, ale jednak jest obarczone losowością.
Jak ktoś przeliczy ile diamentów potrzeba na nagrodę dnia, to wyjdzie kwota rzędu kilku tysięcy, więc jeśli opcja wykupienia byłaby tańsza, to nie opłacałoby się dokupować waluty, np. gwiazdek czy piłek, żeby zdobyć nagrodę dnia, jeśli komuś tylko na tej nagrodzie zależy. Jednak w przypadku kupna podejść, zyskujemy dodatkowy postęp - przechodzimy kolejne boiska, stawy, zdobywamy wielkie nagrody itp., a w przypadku dokupienia samej nagrody tego dodatkowego postępu byśmy nie zdobywali. Wydawanie diaksów na nagrody dnia więc nie wypychałoby tak do przodu w rankingach ligowych, gdzie za większą wydaną liczbę "piłek" czy "napojów" jest lepsza nagroda (wyższa liga).
Zatem pomysł bardzo ciekawy i wproadzający dodatkowe możliwości, tylko żeby ceny nie były za niskie, bo przy 100 diamentach za szachownicę to kazdy zaraz miałby 3000% ataku. :haha:
 

dawid17612

Hrabia
Wykupienie konkretnej nagrody dnia za Diaksy na dzień jaki nam odpowiada, zapewne byłby jakiś cennik bo Medale czy ulepszenie ewentowe nie są tak samo warte, choć skoro są w nagrodach dnia czyli są tak samo traktowane.
same wykupienie by nam dużo nie dało, ponieważ jak tym ewencie Zimowym, szansa na trafienie nagrody dnia to 1 do 21
dodatkowo w pierwsze dni Ewentu nikt niema tysięcy Gwiazdek więc kolejne koszta w diaksach,

ale może ktoś kto ma duże zapasy Diamentów skusiłby się na to :)
 

Jake Long

Baron
Osobiście uważam że nie. Ta gra polega na grindowaniu, a taki dodatek pogłębiłby tylko kopiącą się już samoistnie dziurę pojawiających się coraz nowszych mechanik P2W. Już mi wystarczy wygląd wiosek ewidentnie rozbudowanych dzięki diaxowaniu i rollowaniu cały dzień nagrody głównej za diamenty (nie wierzysz? patrz top1 i 2 w Korch). Już wystaczy mi to, że za diamenty można w ogóle kupić walutę eventową.
 
Do góry